Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha kicsit horkol a gyerek az...

Ha kicsit horkol a gyerek az mit jelent?

Figyelt kérdés
Most vettem észre,hogy a két és fél éves fiam horkol.Pedig nem is taknyos most.Eddig csak akkor volt ilyen,ha meg volt fázva,vagy náthás volt.Gond lesz a mandulájával,vag mit jelent ez?Köszi,ha válaszoltok.

2012. dec. 11. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet egy pici betegség van benne, vagy a mandulája, vagy azért van ott egy kicsi beszáradt takony, és nem kap levegőt.:)
2012. dec. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet lappang benne valami betegség vagy pedig lehet a mandulája. Nekem így kezdődött és nagyon sok probléma volt az orrmandulámmal, ki is vették.

Nem száraz a levegő esetleg nálatok? Még esetleg azt tudom elképzelni, hogy kiszárad a nózija, nem úgy kap levegőt stb és ezért horkol.

2012. dec. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha huzamosabb ideig horkol, ha napközben is a száján veszi a levegőt, ha éjjel többször "nem vesz levegőt", akkor igen, elképzelhető, hogy az orrmandulája van megnagyobbodva. Egy idő után ennek nem kell betegség, alapból nagyobb marad. Nem árt egy szakorvosi vizsgálat és vélemény. 4,5 éves kislány anyukája.
2012. dec. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!