Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti elaltatjatok a 3 eves...

Ti elaltatjatok a 3 eves gyereket vagy eggyütt szilvesztereztek?

Figyelt kérdés
mondjuk en elaltattam.rosszul döntöttem.ugy gondolom h jövöre esetleg fennt maradhat,de addig nem nagyon latom ertelmet,eleg nyügös tipus,semmi kedvem nem lenne hajnalig csak jatszani.
2012. dec. 31. 20:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
épp altatom a 2 és fél évesemet. Már most nagyon fáradt, nyűgös. Ha bírná, akkor nem bánnám hogy egyszer fent marad, de most csak kínlódna.
2012. dec. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát az enyém csak jövőre lesz 3 éves, de úgy gondolom, nem fogok forogni azon, hogy fent kellett volna e maradnia. Mégis miről marad le egy ekkora gyerek, ha nem "szilveszterezik"?
2012. dec. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Az én leányzóm már alszik, de éjfélkor úgyis fel fog ébredni a durrogásra.

Már mondtam is neki, hogy még nézzük majd a tüzijátékot. Tavaly is felébredt rá. Bambultunk picit az ablakban, majd mikor minden elcsendesedett befeküdt a kiságyába és aludt tovább.

Bevallom, hogy éjfélig még tutti én is szunyálok egyet :)

BUÉK

2012. dec. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Ugyan 1,5 éves a lányom, de ha most nem az esti rituálén estünk volna át, akkor ez lett volna:

Este 10ig játék, majd 11 fele már nyűglődés, de nem akarna aludni. Ezután átesik a holtponton és esetleg hajnali 3-4 fele kidőlne.

Én már most hulla vagyok (egész nap talpon voltam), férjem nincs itthon, csak éjfélre ér haza.

Ha esetleg hajnali 2 körül el is aludna, akkor is reggel 11-dél fele ébredne.

És borult az egész napunk is... majd ha nagyobb lesz 4-5 éves, akkor lehet hajnalig "hancúrozni". Addig pedig nem sok értelmét látom.

2012. dec. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
4 éves a fiam, altatni fogom mindjárt. Eddig minden szilvesztert átaludt. :)
2012. dec. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Márciusban lesz 3 éves a kisfiam, lassan megy aludni. Szerintem ez nem rossz döntés. Ők még nem értékelik azt, hogy szilveszter van, estére a többségük fáradt, nyűgős. Az még ok, hogyha esetleg még nem álmos, és tovább fenn lehet, amíg nem lesz az, de hogy hajnalig fenn maradjon játszani, az tök felesleges.
2012. dec. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
mivel holnap után már ébresztő lesz reggel, így nem lesz elég 1 nap, hogy helyrejöjjön a rend, ha most addig van fent, amíg akar. 3 éves.
2012. dec. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hát nálunk már alszik a majdnem 2 éves fiam és a 6 éves lányom is (ő hamarabb kidőlt az öccsénél). Nem bulizunk, csak a tv-t nézzük majd az apjukkal. Ezért nem lett volna értelme ébren maradniuk. De már amúgy is álmosak voltak nagyon.
2012. dec. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%

3,5 éves, nálunk most kezdődik a buli!!!

Sütöm a vacsorát, konfertivel, meg a loknis papírral díszíti a lakást a férjem a lányunkkal!

Vettünk sisakok, trombitát, nézzük az ablakban a tűzijátékot, már sokan kilövik.

Nagyon élvezi, hívja a mamikat hogy Boldog újév ez kívánjon, mindjárt gyerek pezsgőt is bontunk a vacsihoz!

Ameddig akar fenn maradhat!

Délután már 1,5 éve nem alszik, ahoz képest jól bírja:)))

Nyáron ha nyaralunk sem altatom el 7- kor, csak ha Ovi van!

Most ünneplünk, holnap majd alszunk délig!

Nekünk öröm nézni ahogy élvezi hogy buli van!!!

2012. dec. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos az én 4 éves kisfiam alap esetben sem alszik el 11 előtt, így ma fenn maradhat simán éjfélig. Apukája lő fel tűzijátékot, már nagyon várja.
2012. dec. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!