Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti elaltatjatok a 3 eves...

Ti elaltatjatok a 3 eves gyereket vagy eggyütt szilvesztereztek?

Figyelt kérdés
mondjuk en elaltattam.rosszul döntöttem.ugy gondolom h jövöre esetleg fennt maradhat,de addig nem nagyon latom ertelmet,eleg nyügös tipus,semmi kedvem nem lenne hajnalig csak jatszani.
2012. dec. 31. 20:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
25%
Én sem altattam el. Nálunk minden este harc este az altatás. Így már nagyon vártam a mai estét, mert ma addig maradhat fenn, amíg el nem álmosodik.
2012. dec. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Most aludt el majdnem 4 évesem (februárba tölti). Már álmos volt. Jövőre majd fent marad ha bírja. Most eddig bírta.
2012. dec. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
én lefektetem a lányom szokott idöben ,igy nem lesz nyügös holnap.
2012. dec. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
3 éves a fiam,elaltattam szokott időben.
2012. dec. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
3,5 éves a kisfiam.21 órakor aludt el,fáradt volt már,mert nem aludt napközben.szerintem ennyi idősen még nem "nagy buli" nekik a Szilveszter.
2012. dec. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
2 és 4 évesek 10-kor dőltek ki. én is már pizsibem vagyok, talán kihúzom éjfélig. B.U.É.K!
2012. dec. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
30%
Áprilisban lesz 4 éves, f6-f8-ig aludt, úgyhogy most megy a buli. Imád bulizni, olyan komolyan tud koccintani, hogy meg kell zabálni. 1x egy évben hadd legyen fent sokáig, kiskoromban én is ezt szerettem a Szilveszterben. 23h-kor elmentünk egyet sétálni, trombitált, élvezte.
2013. jan. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Mi már a gyerkőc előtt sem voltunk nagy mulatozósok. :) Általában korán lefekszik a kislány, és nem gondoltuk, hogy azért kényszerítsük fennmaradásra vagy alvásra, mert szilveszter van.


Fürdés, vacsi, fogmosás, pizsibe öltözés. Bebújt közénk, megnéztünk egy nagymesefilmet dvd-ről, 10 órakor már cuppogott akörül lett vége a mesének is. Így ölben vittem a szobájába, apukája mellé feküdt, 5 perc múlva már aludt is. :)


Szerencsére jó környéken lakunk, a város túlvégén lévő tüzijátékozás-petárdázás nem zavarta meg.

2013. jan. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!