Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyerekedhez kijár még...

2 éves gyerekedhez kijár még a védőnő? Vagy bizonyos időpontokban meg kell jelenni a "fogadóóráján"? Hogyan működik ez?

Figyelt kérdés

2013. jan. 8. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
1 éves kora óta nem jött ki nekem kell bevinni 3-4 havonta méricskélni illetve státuszra de megint ki fog jönni hiszen nemsokára megszületik a kisteso
2013. jan. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után jött néhányszor,utána mi vittük havonta,és ha oltani kellett.1 éves kora óta nem visszük,csak az éves státuszvizsgálatokra,illetve oltásért.
2013. jan. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam a védőnő, szülést követően egyszer volt kinn, én hiányoltam. Úgy tudom, hogy tíznaponta ki kellene jönnie hat hetes koráig. Aztán hat hós korban volt kinn legközelebb, azóta sem láttuk, nem is fogjuk. Majd az egyéves státuszra elviszem.
2013. jan. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyéves koráig jött néhányszor, majd most jött megint a kétéves státusz miatt. A magasság és súlyadatok miatt mi is bementünk, és a orvos is megvizsgálta, de többet nem megyünk, majd csak 3 éves korában, meg majd évente. A nagyfiamnál is így volt.
2013. jan. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, kijár rendszeresen, protokoll szerit, bár én nem igénylem egyáltalán már! A fiam 1 éves kora óta kéthavonta jön, pontosabb, mint a menetrend. :) Sokszor én hívom fel, és jelzem, hogy majd mi megyünk, mert meg szeretném méretni is. A fiam 23 hónapos, a nagylányom 13 éves, szóval sokra nem megyek a védőnénivel, de egyelőre nagyon lelkes, 25 éves, friss diplomás. :)))
2013. jan. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Újszülött korában volt kint párszor, után én vittem, majd 9 hónapos jött ki a védőnő mert újat kaptunk és mindenkihez kiment azóta mi megyünk hála az égnek. Nem kell járni hozzá egyébként csak a státuszra de én szoktam menni közben is méreckedni.
2013. jan. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1x sem jött ki, szülés után sem,mindíg mi mentünk. Legutóbb a 2 éves státuszon, de már akkor jelezte, hogy legközelebb 3 éves korában találkozunk.
2013. jan. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!