Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős volt a gyereked...

Mennyi idős volt a gyereked mikor az első rossz foga volt?

Figyelt kérdés

2013. jan. 19. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
3 èves lesz ,nincs rossz foga. Mondjuk egy èves kora óta mosom a fogát. De az ovijában nem egy gyerekek látom,hogy ennyi idösen már hiányoznak a fogai vagy feketèk.
2013. jan. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*gyereknek
2013. jan. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szia nekem a fiamnak 4 eves korában volt egy,de vigyázz mert jönnek a sok okos tökéletes szülö válasza.Mi mossuk neki rendesen es nem kap nagyon édeséget sem.Orvos mondta hogy ez GENETTIKA is lehet.Természetesen van olyan hogy valaki elhanyagolja a fogmosást és ez azért történt,DE ez nem törvényszerű
2013. jan. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
a lányomnak 8 éves korában volt egy pici lyuk az egyik tejfogán .Elvittem dokihoz betömték.1 hét múlva kiesett a foga.Azóta nincs neki.Most 14 éves.
2013. jan. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én fiamnak 2 évesen! Elesett motorral, lepattant egy zománcdarab, és ott kezdett el romlani. Azóta kicsit nőtt a lyuk. Meg másik 2 kezdődő is van neki sajnos most 3 évesen. Igen, a genetikának nagy szerepe van benne, annyit tehetsz, hogy mosod alaposan, és akkor lelassítható a szuvasodás. Üdv:fogászasszisztens anyuka.
2013. jan. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

3éves(34hó)kislányomnak sincsen még szerencsére rossz foga,minden nap mossuk! Csak én is láttam már vele egykorúakat akinek az első fogai feketék voltak vagy le voltak törve.

Sajnos sem az enyém sem a párom fogai nem valami jók(genetika),nem akarom hogy a gyereké is ilyen legyen!

2013. jan. 20. 14:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Kb. 3 évesen volt az első rossz foga. Azóta 2 foga van tömve. Valóban ne érezd magad rosszul azért, mert esetleg a gyerekednek vannak rossz fogai, mert egyáltalán nem biztos, hogy azért van, mert nem ápoljátok rendesen. És lehet, hogy az óvodában a sok fekete fogú gyereknek sem azért fekete, mert nem mosnak neki fogat és tömik édességgel!!! Én is tanúsíthatom, genetika is lehet a dologban. A 4,5 éves lányom fogát a mai napig mi mossuk, hogy alaposan meg legyen mosva (de legalábbis nézzük amíg mossa és rászólunk mindig, hogy itt mosd ott most, másképp mosd stb.), illetve rendszeresen járunk ellenőrzésre.
2013. jan. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!