Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Holnap megyünk a bölcsibe...

Holnap megyünk a bölcsibe kislányommal beiratkozni de most vettem észre, hogy el van írva a munkáltatóin a dátum, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az szerepel az igazolásban, hogy 2012. xxx dátum óta ismét aktív állományban állok. Ugye ez 2013 lenne csak elírták a munkaügyön, de igazán nem okolhatom őket, mert sajnos én se vettem észre. A röhej az, hogy a páromét is elírták (más cég), de azt meg észrevettem.

Szóval nem tudom, hogy csináljak úgy mintha nem tudnék semmiről és adjam oda, hátha nem veszi észre a vezetőnő, vagy inkább rögtön mondjam is, hogy el van írva de remélem nem gond.

Az a baj, hogyha nem mondom, hogy el van írva de észreveszi, akkor azt fogja gondolni, hogy direkt sunyiskodom, vagy hogy ennyire hülye vagyok hogy nem vettem észre.

Ha nem veszi észre akkor persze szerencsém van.


Viszont ha szólok rögtön, hogy elírták, akkor lehet hogy nem engedik beiratkozni. És a nőhöz egy héten egyszer lehet menni elvileg, tehát jövő hétig várni kellene, viszont én meg már kezdeném a munkát három hét múlva, így is szűkös az idő, a múlt heti egy napról is lecsúsztunk mert akkor meg ő nem ért rá.

Ti mit tennétek? Egyáltalán elolvassák, vagy csak elrakják és kész?


2013. jan. 29. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk úgy volt, hogy felvették a lányomat, és két hónapom volt bemutatni a munkáltatóit. Viszont mikor odaadtam, senki rá nem nézett...

Én a helyedben odaadnám ezt az igazolást, és ha belekötnek, hoznék újat. Igazából a lényeg, hogy legyen munkahelyed. Ha az van rá írva, hogy már 2012 óta dolgozol, akkor az azt jelenti, hogy van munkahelyed, és így jogos a bölcsibe íratás. Ebbe ne igazán köthet bele, hiába is írták el a papírodat.

2013. jan. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hú köszi. Ez igaz, a lényeg hogy van munkahelyem.


Nálunk tuti meg fogják nézni, mert nagyon kiemelte a tájékoztatóban a vezetőnő, hogy friss munkáltatói igazolás. Ilyesmi nem hangzott el, hogy van még türelmi idő is a bemutatásra. Én úgy vettem ki a szavaiból, hogy akkor tudom beíratni ha rögtön odaadom az igazolást.

2013. jan. 29. 20:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sok bölcsi, sok szokás. Nálunk van türelmi idő, lehet máshol nincs. Nem tudom nálatok hogy van.

Viszont, ha az igazoláson az áll, hogy 2012 óta dolgozol, és az alsó dátum meg mostani (mert gondolom alulra írtak dátumot, a keltezésnél), akkor azt el kell fogadni.

Vagy azt a dátumot is elírták?

2013. jan. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, szerencsére a keltezést nem írták el.
2013. jan. 29. 20:50
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nagy baj nem lehet.
2013. jan. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebből semmi gond nem lehet. Akkor lenne gond, ha jövőbeli dátumot írtak volna rá, így nem rendelkeznél munkaviszonnyal. Nem lesz semmi gond, meg se említsd nekik...
2013. jan. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi nektek, már itthon vagyunk, minden rendben volt, jóformán meg sem nézték :-D
2013. jan. 30. 12:33
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szuper. :)
2013. jan. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!