Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves kisfiamnál asthmát...

4 éves kisfiamnál asthmát állapítottak meg. Mehetek vele újra gyesre. Milyen papírokat kell hozzá beadnom. Szeretném letölteni a netről?

Figyelt kérdés
2013. febr. 12. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. febr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! A papírokat én is megtaláltam, csak azt szerettem volna megtudni, hogy pontosan melyek azok a papírok, amit megint be kell adnom a MÁK-ba.
2013. febr. 12. 18:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy ezt elintézhesd, a pulmonológusnak kell kitölteni egy javaslatot, majd onnan háziorvos és utána a MEP meg az Önkormányzat.
2013. febr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Kell egy szakorvosi igazolás.

Az oldal közepe táján megtalálod."Igazolás tartósan beteg, illetve súlyosan fogyatékos gyermekről" címmel.

[link]

Pulmonológus szakorvosnak kell kitöltenie. Nem tudom, hogy meg van-e már nektek.

Kell a gyes igénylő nyomtatvány. Azon fel vannak sorolva, hogy milyen személyes iratok kellenek még. Amire emlékszem az a születési anyakönyvi kivonat másolata, taj kártyák másolata.

Emelt családi pótlékot is igényelhetsz. Ugyan úgy a MÁK-nál kell intézni. A belinkelt oldalon megtalálod a nyomtatványt.

2013. febr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy amit a 3. válaszoló írt az nem a gyes igényléséhez kell, hanem majd a közgyógy ellátáshoz.
2013. febr. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,és a segítséget, így már érthető volt. :)
2013. febr. 25. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!