Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szoktatok gyermekkel egy...

Szoktatok gyermekkel egy kádban fürdeni?

Figyelt kérdés
Olvastam olyanról hogy édesapja nyolc éves(8 éves)kislányával egy kádban fürdenek,szerinted egészséges dologról van szó vagy meddig egészséges együtt fürdés?

#fürdés #apa-fia #közös fürdés anya-fia
2013. febr. 14. 11:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Az enyém 14 hónapos és szoktam. De szerintem max. 2 éves koráig fogok!

Arról, hogy mi az egészséges meg mi nem, megoszlanak a vélemények. Én anyukámmal elég sokáig együtt fürödtem, még sem kellett pszichológushoz vinni! :)

2013. febr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%
Mi sosem fürödtünk együtt a kisfiammal. Ugyan még mindig családi program a fürdetés, pedig már 3 éves, de bezsúfolódunk a kis fürdőszobába, mert a kisfiam újabban mindenkinek oszt hajót a közös játékhoz:-)
2013. febr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon kényes kérdés. Gyanítom, hogy lesz összefeszülés a kérdésben. Családja válogatja, hogy kinek meddig fér bele az együtt fürdés.
2013. febr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom kb 8 hónapos kora óta fürdik a nagy kádban, amióta ülni tud. 2 éves koráig sokszor fürödtünk vele, hol én hol az apja. Már 3 éves elmúlt, de már jó ideje nincs közös fürdés.
2013. febr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
54%
én igen 2.5 éves lányommal
2013. febr. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%

Soha

2 éves kislány anyukája

2013. febr. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%

Mondjuk egy 8 évessel már nem biztos, hogy együtt fürdenék,de a gyerekeim 2 és 5 évesek van hogy fürdünk együtt, és van hogy apa is fürdik velük.

Én nem látok benn kivetni valót, inkább így és legyen természetes neki a dolog, mint úgy ahogy anyukámék csinálták, hogy majdhogynem szégyelltem, ha véletlenül ruha nélkül láttam őket, mert ez nálunk abszolút tabu volt, ami bizony tini koromban okozott némi rossz érzést. Most itt nem feltétlenül a pasikra kell gondolni, de pl sokáig kézilabdáztam és utáltam együtt fürdeni a csapattársaimmal, mert számomra addig teljesen tabu volt az egymás előtti meztelenség. Szerencsére ezt már sikerült levetkőznöm magamról.

2013. febr. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%
soha ,egyikel sem.
2013. febr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
54%
Két éves a fiam és mi szoktunk együtt fürdeni,de inkább az apjával szeret,mert akkor megy az igaz mókázás.
2013. febr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
31%

Soha nem és nem is szeretnénk,sem én sem pedig az apja.

14,5 hós kisfiú anyukája.

2013. febr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!