Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen nasit adtok kisgyereket...

Milyen nasit adtok kisgyereketeknek és milyen gyakran? Mennyi idős?

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 12:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Napi 1 tejszelet.Ha sütök sütit akkor azt kap.Nem nasizhat egész nap, mert különben főtt ételt nem eszik.Ha pl tudom hogy uzsonnára tejbegrízt csinálok, akkor azt tekintem nasinak.

2 éves leányzó

2013. febr. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Lányom 2,5 éves. Nálunk igazából minden lehet mértékkel.

11,5 kg és zöldséget rendesen eszik.

nekem nasinak számít a cukros löttyök is, vagy a lekvár, vagy édes joghurtok is.


ìgy reggelire kap teát ami cukrozott, aztán max délután ihat még ckros iszit.


délelött max 1-2 kekszet ehet meg.

délután pedig uzsonára van nasi igazán. ekkor ehet joghurtot, pudingot, nápolyit, kekszet, ropit...


este vacsi után 1-2 kiskocka csokit szokott néha, mert apja is akkor eszik.


mivel nyers zöldséget, gyümölcsöt egésznap eszik, így a nasi is jöhet.

2013. febr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

3éves lesz a lányom és mindent ehet már,de csak mértékkel! Valentin napon pld a marcipános szívecskémet ette,amit az apjától kaptam!:D Én is úgy vagyok mint a második,de szerencsére a lányom inkább vizet iszik a tea nem nagyon kell neki meg a gyümölcslevek sem.

Imádja a zöldséget gyümölcsöket,így szívesen adok neki nasit is! Tegnap pld megevett egy egész karalábét.:)


A gumicukor a kedvence,ez általában mindig van neki itthon. Kap belőle naponta 3-4szemet. Aztán változó hogy milyen nasit kap,mindent megeszik amit veszek.

Viszont szigorúan csak evés után kap,és este már nem!

2013. febr. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22 hónapos lesz a kisfiam, nálunk nasinak számít a joghurt,túrókrém,keksz,gyümölcs,otthon készített sütemény,ritkán egy kis túrórudi,müzli szelet,kölesgolyó,ritkán adok neki étcsokit,mert nagyon jó hatással van a szívre érrendszerre,itthon készített puding,tejbegríz,ropi,palacsinta gofri,mindennap kap valami kis nasit ezek közül valamit,de csak nagyon keveset,mert különben nem eszik rendes ételt
2013. febr. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

2,5 éves múlt a kislányom.


Egy dörmit szokott enni, általában amikor a délutáni alvásból felkel. Én a gyümölcsjoghurtot nem nasinak veszem, hanem ha reggeli/vacsora után kér, akkor kap. 2-3 naponta kap egy fél Kinder csíkot. Mindennap eszik gyümölcsöt és valamennyi zöldséget is, így ha rendesen evett, akkor szokott kapni nasit. Ha én ropit eszek, abból is kap 1-2 szálat só nélkül, azt leszedem. Csak vizet iszik, így cukros dolgot nem kap, nem szereti. 10,5 kg körül van.

2013. febr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hát szerintem ez annyira alkati fiam 13kg,84cm még nincs két éves,10 kiló 1 évesen volt,nem duci nem is vékonyka,olyan arányos,lánynál meg simán el tudom képzelni,hogy más ennyi idősen még könnyebb :D
2013. febr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, alkati dolog. Mivel alacsonyabb is a lánykám, így pont jó, csak 87 cm:-).
2013. febr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésre válaszolva:

" nasi " hetente 1, maximum 2- szer van. Túrórudi, krémtúró, süti ez már változó.

18 hós

2013. márc. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lányom 2,5 éves.Tízóraira kap vagy joghurtot vagy tejszeletet.Ezután még megszokott enni 1 narancsot vagy banánt.Ebéd után adok neki nápolyit,csokit.Utána uzsonnára mindig csinálok gyümölcs salátát amit szívesen eszik.Akkor már nincs édesség.
2013. márc. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

3,5 éves a fiam,csak vizet iszik,nagyon ritkán kér gyümölcslevet,max. ha vendégségben vagyunk,így nálunk ez kilőve.teát is csak Mamánál iszik heti egyszer,de ott is inkább vizet kér.én nem teáztattam soha,nem akartam,hogy kirohadjanak a sok cukortól a fogai,meg amúgy is az csak üres kalória

édességet minden nap eszik egy valamit,ha megyk érte az oviba.általában kéri,hogy menjünk el pékségbe vagy fornettishez,ilyenkor eszik 1-2 darabot.csokit nem adok neki,nem is hiányolja.vagy szokott még tejszeletet,kismackót rudit enni,de akkor nincs fornetti.tehát napi egy darab van

ja és ő sem debella,15 kiló 3,5 évesen

2013. márc. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!