Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kisfiúhoz keresek...

3 éves kisfiúhoz keresek alkalmi babysittert. Melyik honlapon találok hirdetéseket?

Figyelt kérdés
Zuglóiak vagyunk.
2013. febr. 25. 09:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem a Micimackó bébiszitterszolgálatot keresed meg.Én hírdetésről nem választanék.
2013. febr. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2013. febr. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%

1.

Tényleg nem kötekszem, hanem érdeklődés, hogy mitől olyan megbízható ez a Micimackó Szolgálat,miért vagy benne biztos, hogy jó szakembert fog neked küldeni,mikor csak a pénzről szól?

2013. febr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Milyen gyakori alkalmakról lenne szó? Engem érdekelne, van tapasztalatom és relevánsak a folyamatban lévő tanulmányaim, írj privit ha gondolod! :)
2013. febr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert mi normális embert kaptunk,nem gondolnám,hogy jött ment embereket alkalmaznának,közvetítenének.ERgyébként nem drága prsze,ha 1-2 órára kéred akkor 1200-1500ft egy óra,de több időre kedvezőbb sokkal.
2013. febr. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Szép Napot!

Ha aktuális még az állás,akkor a párom tudna segíteni!

Mi is zuglóiak vagyunk

Várom válaszát!

Köszönettel:Balázs

2013. márc. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

3. vagyok

Le lehet szavazni,de én voltam a Micimackónál, jelentkeztem babyszitternek. Be kell fizetni x ezer forintot, részt veszel egy kettő napos tanfolyamnak nevezett előadáson, kitöltesz egy vizsgának nem nevezhető papírt,és kapsz egy oklevelet. Nem kell sem erkölcsi, sem egészségügyi, sem előképzettség, sem tapasztalat vagy ajánlólevél. Ezután befizetsz ismét x ezer forintot, és ha szerencséd van, akkor ajánlanak neked való családot. Szóval mitől biztos itt, hogy tuti jó szakembert kapsz?

2013. márc. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

gyereksziget bébiszitterinfo babaszoba

én is ott szoktam hírdetni magamat mint bébiszitter!

2013. jún. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Inter Au Pair Kft.


[link]

2013. okt. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8-as vagyok már nem hírdetem ott magam bébiszitterként
2013. okt. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!