Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire próbáljátok megközelí...

Mennyire próbáljátok megközelítőleg állandó időpontban ágyba bújtatni a csemetét?

Figyelt kérdés
Lakótelepen lakunk és számomra megdöbbentő,hogy pici gyerekek este "kukk"sötétben motoroznak.Tényleg este 9-kor.fél 10 -kor ez kell egy pici embernek?
2009. szept. 12. 20:21
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Normális időpontra gondolok,hiszen mire ezek a gyerekek ágyba bújnak min.éjjel 11 van.
2009. szept. 12. 20:23
 2/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ez korfüggő nagyrészt. De nem tudom, az enyém még kicsi, 9 hónapos, fél 9-re szokott ágyban lenni.
2009. szept. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Már arra is gondoltam,hogy így próbálják kifárasztani őket a szülők.Mi 5 hónaposak vagyunk ,de eszembe nem jut sétálni vinni 9-kor ha nem akar valamiért aludni.Remélem a lényeg érthető.7-kor tudja már,hogy fürdés van.
2009. szept. 12. 20:32
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk mindig 8-kor van a fektetés, kivéve nyáron, amikor fél9-max.9 óra. Én sem értem, hogy miért kell olyan sokáig ébren lennie a gyerekeknek.

És ez szerintem nem igazán korfüggő, mert a gyerekek általában óvodába, iskolába járnak, és valamikor aludniuk is kellene, hogy kipihentek legyenek.

2009. szept. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
67%
Persze, érthető a kérdés. Lényeg a rendszeresség meg a rendszer szerintem is. De sötétedés után már tényleg nincs helyük az utcán. Nem is tudom mi lesz velünk télen, mikor már 4-kor sötét lesz :(
2009. szept. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
67%
szomszédban a 7 éves gyereket még éjfélkor is hallom visítani...
2009. szept. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyári szünetben sokan nem járnak ovodába és iskolába sem. Nálunk nyáron tombol mindig kint a sok gyerek még sötétben is.
2009. szept. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy inkább a szülők érzik jól magukat egymás társaságában és tesznek a gyermekre.Látni ilyet játszótereken.
2009. szept. 12. 20:36
 9/22 A kérdező kommentje:
Ennél kisebb gyermekekre gondoltam.Biztos ismeritek azt a műanyag lábbal hajtható kismotort....Messze vannak még az iskolás kortól!
2009. szept. 12. 20:40
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

2 fiam van,

14 hónapos: este 7-kor fürdés, majd alvás.

9 éves: este 7:30-kor fürdés, 8-kor alvás, ha másnap suli van. Ha nics akkor 9-kor kell feküdnie.

Szigorú vagyok e téren.

Eggyik sem motorozgat 6 után az utcán.

Nálunk 6-kor van vacsi, addig mehet ki a nagy is bicajozni az utcára.

2009. szept. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!