Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elvinnétek a lázas gyereketek...

Elvinnétek a lázas gyereketek Wellness hétvégére vagy maradnátok itthon?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve nem voltunk sehol, nyaralni sem, mert nem volt rá pénzünk.

Végre, kicsit összeszedtük magunkat és, hogy legyen végre kicsit jó, befizettem egy 2 éjszakás fürdős hétvégét. Holnap mennénk, erre mára a 3 éves kislányom belázasodott, 38 fokos a hője, kicsit köhög is. Bölcsis, sokat beteg, szinte minden második héten elkap valamit.

Több mint 70 ezer Ft előleget kellett fizetnünk (5-en vagyunk), és ha lemondjuk, elveszítjük a teljes összeget.:(

Annyira vártam már ezt a hétvégét, direkt olyan helyet választottam ami az összes gyereknek jó lehet, a kicsitől a nagyig.


Biztos vagyok benne, hogy megyünk, de kíváncsi vagyok más véleményére is, mit tennétek a helyemben?


Szegény, itt fekszik mellettem, látszik, hogy bágyadt nagyon.:(



2013. márc. 14. 10:54
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Úgy látszik égi jel volt a lányod betegsége hogy ne menjetek.
2013. márc. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
24%
Nem kell gyereket vinni, kettesben is kell lenni! Nem igaz hogy senki nincs aki vigyázzon rájuk! Nehogy már emiatt szívjon az ember! Hamar el fogtok válni, ha a gyerekek sggébe bújsz!
2015. nov. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
24%
Gyereket nem vinném, én, meg a többiek mennénk. Csak van egy nagymama, aki vigyázzon rá, ha már ilyenkor tud beteg lenni...
2016. jan. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!