Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Segítség! Hogy magyarázam el?...

Segítség! Hogy magyarázam el? A ti gyereketek is megkérdezte már?

Figyelt kérdés
Ma a 4 éves kisfiam megkérdezte, hogy: Anya, hogyan lesz a kisbaba? Hát teljesen lefagytam. Aztán szerencsére a tesóját tisztába kellet tenni meg amúgy is sok dolgom volt és mondtam neki, hogy erre majd visszatérünk később. De nem is akarom hallogatni. Már azóta kérdezte is mehint. Úgyhogy úgy döntöttem, hogy holnap megbeszéljük. Csak előbb idejöttem egy gyors tanácsért :-). Apával beszéltem, ő is csak nézz :-) anyukámtól meg nem szeretnék ilyenben tanácsot kérni, mert biztos azt mondaná, hogy még kicsi, majd elfelejti...de a fiam nagyon nem úgy nézz ki, mint akielfelejti. Mindenképen szeretnék neki válaszolni, hogy tudja, hozzám mindig fordulhat. Ti hogy mondtátok el? Nem szeretném anyival elintézni, hogy a gólya hozza. De a teljes igazságot sem akarom elmondani. Teljesen tanácstalanok vagyunk! Segítsetek léci! Előre is köszönöm :-)

2013. márc. 14. 20:35
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Köszi. Ha megkérdezi akkor valami olyasmit fogok mondani, hogy minden felnőtt fiúnak van különleges magja. Tovább nem tudom, azt hiszem, hogy ezt majd apa magyarázhatja el :-) De remélem, hogy ennyivel be fogja érni :-)
2013. márc. 17. 09:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!