Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az apja "elfelejtette" beíratn...

Az apja "elfelejtette" beíratni oviba. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Sajnos külön élünk, 2,5 éves a kisfiunk. Az apja nem dolgozik, mert ki kellett mennem külföldre dolgoznom, küldtem haza mindig pénzt, jó viszonyt ápolunk a mai napig.


Folyamatosan tartottuk skype-on a kapcsolatot, mindig mondtam neki, hogy ne felejtse el beíratni a gyerkőcöt oviba, de nem tette. Ilyenkor mi a teendő?


Én lakásra gyűjtök Angliába, addig nem szeretném kivinni a kisfiamat. (Nem szeretném, ha minősítenétek, mert "elhagytam" a gyerekem a külföldi munka miatt, egyszerűen a helyzet vitt bele, meg az anyagi dolgok....)


2013. máj. 14. 20:12
 1/10 A kérdező kommentje:
Szeptemberben lesz 3 éves, és nem rég értesültem róla, hogy "elfelejtette", valamint ő nem tartotta még érettnek hozzá...Nem nagyon jön ki a gyerekekkel a kisfiunk, fél tőlük, inkább a felnőttekkel jön ki. Pedig rengeteget volt játszótéren.. :(
2013. máj. 14. 20:13
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Igy jart. Majd beiratja jovore. Ha a felugyelete meg van oldva, nincs ebbol semmi problema
2013. máj. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
Rosszul tudod, 2014tol kotelezo
2013. máj. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
egyszerűen olyan anyagi helyzetünk volt, hogy még pelenkára is alig futotta a rezsi mellett, pedig amikor jött a kicsi, akkor volt páromnak igen jó munkahelye volt, azért mertük bevállalni. Persze felügyelet megoldva így. Köszönöm a válaszokat.
2013. máj. 14. 20:28
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
Egyedül úgysem tudná beíratni mindkét szülő aláírása kell hozzá. Lehet beadta csak nem fogadták el, mert te nem írtad alá.
2013. máj. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És a férjedben fel sem merült, hogy ő menjen ki dolgozni? Vagy miért nem együtt? Nagyon sajnállak nem könnyű neked!!!
2013. máj. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell két aláírás!
2013. máj. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a teendő, hogy megkérdezitek az óvodát, van-e hely. Valószínű nem lesz, mert azokat veszik fel, ahol mindkét szülő dolgozik. Ha esetleg van hely, akkor beíratható. Vagy ott vannak a családi napközik, ott lesz hely, bár fizetni kell. Előre láthatólag mennyi idő múlva tudod kivinni magadhoz? ha csak 1 év, akkor ki lehet bírni valahogy anyagilag.
2013. máj. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%

Keresse fel sürgősen az óvodát és kérdezze meg, hogy ilyenkor mi a teendő. Ők tudják, hogy nem probléma mert van hely, esélytelen mert nincs hely - és ebben az esetben mit kell tenni.


Magyarázkodnod meg nem kell senkinek, így alakult. Amikor meg valaki azt írja, hogy a gyerekkel ment külföldre, annak meg nekiesnek, hogy mekkora szemét, hogy elszakította a gyereket a drága apucitól, ahelyett, hogy ment volna egyedül és hagyta volna az apára a gyereket.

A ti életetek, ti tudjátok mi van a háttérben.

2013. máj. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
11%
Ne honnan tudod, hogy az apa aki most minden idejét vele tölti bele fog egyezni, hogy kivid a gyerekeT?
2013. máj. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!