Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek amúgy is nehéz természe...

Akinek amúgy is nehéz természet a gyereke, és 3 év körüli dackorszakos?

Figyelt kérdés
Hogy bírjátok? Én már kb úgy érzem, hogy képtelen annyi türelemre és szeretetre, ami kellene. Hogy segíthetnék magamon és ezáltal rajta is? Nem akarok már folyton "nevelni", de véletlenül se csinálja úgy a dolgokat, hogy jó legyen akár saját magának is...
2013. máj. 31. 15:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Megértelek. Lányom rettentő akaratos volt, és mindig mást akart, mint bárki más. Sokszor kiborított, Nálam egy egy esemény döbbentett rá, hogy legyek vele mégis türelmes. Egy anyuka teljesen kikelve magából veszekedett a kisfiával fejhangon az utcán pont olyan dolgok miatt, amiket a lányom is csinálni szokott és én is emiatt veszekedtem vele, persze nem így, és nem az utcán. Így kívülállóként láttam a saját szomorú karikatúrámat és annak a gyereknek a tekintetét, nagyon megrázó volt. Szinte sokkot kaptam, hogy nem akarom, hogy így alakuljon. Onnantól kicsit másképp láttam és könnyebb is lett vele. Azt nem mondom, hogy minden megváltozott, voltak szörnyű napok, de tényleg megtanultam súlyozni a problémákat. Most már nagylány, és a fiammal most kezdjük, talán jobb lesz. Sok sikert!:)
2013. máj. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!