Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kicsi megszületése után, ha...

A kicsi megszületése után, ha nagy ismét cicizni akar, azt hagyjam?

Figyelt kérdés
2,5 éves. 10 hónaposan hagyta abba a szopizást.
2013. jún. 22. 20:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Persze. Úgysem fogja sokáig csinálni.
2013. jún. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
Ha van elég tejed akkor szerintem hagyhatod. sőt ez segít is abban, hogy még több tejed legyen. Persze naponta 1-2 alkalomnál többször szerintem ne enged, de ennyi anya neki is jár, így is megviseli majd, hogy a pici "kitúrta".
2013. jún. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondoltam, hogy hagyom majd, csak nagyon furcsa lesz.
2013. jún. 22. 20:09
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Kb 0 az esélye hogy visszaszokjon. Lehet meg akarja kóstolni, de visszaszokni nem fog.
2013. jún. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Az enyém 8 hónaposan hagyta abba a szopizást, 9 hónap múlva született a kistestvér. Én bimbóvédővel szoptattam mindkétszer. A "nagy" kipróbálta ismét, de csak a bimbóvédő végében maradt tejet szívta ki pár alkalommal. Majd eszébe sem jutott többé. Így senki lelke sem sérült. Engedd, úgy sem fog visszaszokni. A kakaó finomabb már nekik, tudják ezt ők jól. ;-)
2013. jún. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Én nem engedtem cicizni, de én egyáltalán nem akartam tandemszoptatni, az esélyt sem akartam megadni, hogy visszaszokjon. Viszont a lefejt tejet mindig ő itta meg.
2013. jún. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Ismerek egy nőt aki abba sem hagyta a szoptatást és jött a tesó a nagy addig is szopott azóta i, a nagy most 3 a kicsi 3 hós. Annyi hogy a kicsi szopik elöbb a nagy csak utána kaphat. nemki ez igy egyáltalán nem fura és neki igy jó, szive joga hozzá nekem furcsa de ez én vagyok. Tiltani semmiképp ne tiltsd, próbálja meg aztán majd meglátod mi lesz akarja-e majd.
2013. jún. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

2 volt a nagy mikor megszületett a pici.Eleinte mondta,hogy kéri én kérdeztem tényleg??Aztán mondta,hogy nem.

1-2 hónapja viszont(mikor a pici 5 hónapos lehetett nagyon határozottan mondta,hogy ő szopizni szeretne és mikor letettem a picit már mászott az ölembe.Mondtam oké, erre szopizott 2 kortyot,annyi elég is volt.Ezután máskor is kérte, mondtam,hogy előbb az öcsi befejezi,aztán majd jöhet ő.Volt mikor el is felejtette,volt hogy kérte de csak 1-2 kortyra.

Nekem is fura volt és én sem pártolom a tandem szopit, de láttam rajta, hogy ez inkább a miatt kellett neki, hogy megnyugodjon a lelke.Én meg úgy voltam vele miért ne....


Szerintem előre ne agyalj ezen, csak amikor ott lesz a szitu akkor legyél okos:))))Lehet kérni fogja,de egyáltalán nem biztos.

2013. jún. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

5. vagyok. Nálunk is csak azért kérte a nagy, mert a kicsi is kapta. Eszében sem volt igazából szopizni, sosem volt nagy cicis, 8 hónaposan is magától hagyta el. Én tudtam, hogy nem fog visszaszokni.

A te gyerkőcöd már 2,5 éves, 10 hónapos kora már rég volt, őt is csak a kíváncsiság vezérli.

2013. jún. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
A nagy, megszagolta a cicim, azt mondta fujj, s ennyivel letudta: ))
2013. jún. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!