Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiamnak úgylátom lyukas a...

Kisfiamnak úgylátom lyukas a hátsó foga. Fogászatra csak szeptemberbe tudom vinni.3,5éves. Mit csinálnak vele. Rendesen betömik, vagy nem nyúlnak hozzá? Valaki volt hasonló helyzetbe?

Figyelt kérdés
2013. júl. 31. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most hordom fogászatra, szeptemberben lesz 3,5éves a kisfiam. Először ecsetelik a fogát amíg visszakeményedik utána be fogják tömni. Addig 2-3 hetente kell vinnem kb 4-5 alkalommal.

2013. júl. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

..bocsi az off....de hogy tudjátok rávenni a gyerkőcöt a fogászatra, milyenek ott velük? Lefogják, vagy hogy történik?

Nekünk is menni kellene, de a fiam még egy sima gyerekorvosi sztetoszkópos vizsgálathoz is le kell fogni :(

2013. júl. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A szeptember elég távolinak tűnik. Ha kicsi a lyuk, lehet injekció nélkül fúrni, és nem fáj, ha szar a hangja, ha nagy, akkor nem. Szerinted egy injekciót a szájába hogy fog elviselni? Sokkal rosszabb + még az órákig tartó zsibbadás, mint pl. egy oltás. Nem fogja megkedvelni a fogdokit...

Vagy megvárod, míg ki kell húzni? (Ha megsérül a csonthártya, a végleges fogak fognak csálén nőni, nekem 2 végleges nőtt 1 kihúzott tejfog helyén.)

Most július vége van. Mi fontosabb szeptemberig, mint a fiad? (Ha a doki szabin van, van helyettesítés.)

És ha addig megfájdul neki?

2013. júl. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Azért várok szeptemberig mert maszekba viszem és most szabadság van. Sztk-ba nem viszem,mert nagyon bunkók. És nem szeretném ha megutálná a fogorvost. Nem vészhelyzet,nem fáj neki. Épp csak egy pötty lyuk. Ha fájna,és nagy lenne azonnal vinném hidd el. Nem kell egyszerre roszindulatúan válaszolni.
2013. aug. 1. 09:21
 5/5 A kérdező kommentje:
Második válaszoló! Én úgy tudom elvinni,hogy találtam egy nagyon kedves drnőt. Gyerekfogász. Először csak beszélget,megmutat mindent a gyereknek,kipróbálhatja,széket,vizet stb. Így megkedvelte és most szó nélkül jön. És ha valmit csinál akkor is nagyon türelmes a gyerekekkel. Ez tetszik neki. Te is próbál ilyet keresni.
2013. aug. 1. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!