Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel ápolod hosszú hajú...

Mivel ápolod hosszú hajú lánykád haját, hogy a hajgumitól ne legyen töredezett?

Figyelt kérdés

Milyen sampont használsz, és balzsamot, vagy pakolást, és hányszor, mikor?


Köszönöm.


2013. aug. 28. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Olíva olajat havonta 1 szer. Van fésülést segítő löttyünk is (mikor milyet veszek , nincs kedvenc márka), és 2-3 havonta a végét vissza vágom.
2013. aug. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most épp Babé sampont használunk, mert koszmós a feje. Szerintem azért, mert sokszor van copfozva neki, aztán nem jó a vérkeringése. Egyébként Gabi tincsszelidítő sampont használunk, és a Müllerben vettem fésülés könnyítő sprayt. Muszáj, mert hullámos a haja, és nehéz kezelni. Meg néha vágatok kicsit a végéből, hogy ne vékonyodjon el. De a guminál nem töredezett szeencsére.
2013. aug. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia, csak a befőttes gumi töri el a hajat, a textil nem.
2013. aug. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

15 éves lányom van, feneke alá érő sűrű hajjal. Jó minőségű sampon (nekünk a Dove vált be), hajspray-t fésüléskor. Néha teszünk rá balzsamot.

Általában befonva hordja a haját, kizárólag olyan gumit használunk ami textillel van bevonva. Vékony gumiszerű tüneményeket sose tettem a hajába. Azok törik a hajat.

2013. aug. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi az a hajspray?:-o Írnál erről?
2013. aug. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Születése óta a Bübchen babasamponját használom a kislányomnak,most 2.5 éves,kb. a derekáig ér.

Télen 2hetente mosom a haját,nyáron gyakrabban.

Állandóan vagy igy,vagy úgy van neki benne hajgumi.Vastagabb textillel bevontat használok,egyáltalán nem töri meg a haját.

Gyönyörű,csillogó,egészséges a haja.

2013. aug. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hajspay = fésülést könnyítő szer. Van Gliss Kur (így kell írni:) ? márkájú, szerintem az szuper. Mosás után, még vizes hajra szoktam fújni, szép fényt ad neki.
2013. aug. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!