Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megengednétek 5 éves gyerekete...

Megengednétek 5 éves gyereketeknek, hogy étteremben rendezze a számlát? Nem tanító célzattal hanem mindig?

Figyelt kérdés
/félreértések elkerülése végett, persze a szülő pénze amivel fizet a gyerek/
2013. szept. 16. 12:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? Ha szeretné..
2013. szept. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
63%

Persze.


A lányom 2 éves volt,amikor először boltban fizetett.Most 4 éves,már érti,hogy meg kell érte dolgozni,és hogy melyik pénzérme mennyit ér kb. Kap zsebpénzt is (igen,4 évesen),abból vesz játékot amit kinéz (tőlünk is kap bőven)

2013. szept. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
57%

Miért ne? Nálunk az öt évesem, minden reggel egyedül megy be a fornettishez, és veszi meg a kis elemózsiáját. Meg nyáron egyedül vette meg a fagyiját :)

Olyan kis cuki volt.

2013. szept. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
22%
Nekem a 3 évesem a postán szokott fizetni, kis falu én megvárom az ajtóban, mert rajta kívül van egy ikerpárom. Elmondja mit szeretne és kész.
2013. szept. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
76%
Ha ennyire szeret "szerepelni" persze. Az én lányom tuti, hogy a világ minden kincséért sem. De az enyém visszahúzódó. Ha a gyerek szeretné, nincs vele probléma. Lehet a pincér is jót mosolyog majd.
2013. szept. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
34%

ha szeretné,akkor miért ne?

Négy éves fiam 1-1,5 éves egyedül váráolja magának a fornettit.ismerik,bemegy,megmondja mit kér,kifizeti,visszajárót visszahozza

én kint várok

2013. szept. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Én is beengedem a boltba, szeret egyedül vásárolni /persze kis csemegéről beszélek/, de ha egy étteremben vagyunk akkor nem. Nekem ez fura hogy egy kis taknyos 5 éves odalöki a pénzt egy felnőtt embernek. Mondjuk ez etikett.
2013. szept. 16. 16:10
 8/27 anonim ***** válasza:
34%
Nem tudom milyen èttermekbe jàrsz, de èn olyan helyeken voltam eddig ahol könyvecskèben hozzàk a szàmlàt, tehàt esély sincs odalökni a pènzt....
2013. szept. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
77%
Nos étteremben nem,az az illem,hogy a férfi fizet,vagy ha nincs férfi akkor a nő,de gyerek nem,az más,hogy a postán,vagy kisboltban,fagyizóban Ő adja oda.
2013. szept. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Te vagy már menő a kis könyvecskéddel:) Biztos voltam már olyan étteremben mint Te, elhiheted ....
2013. szept. 16. 17:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!