Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ugráló csacsi, stb?! Ismeritek...

Ugráló csacsi, stb?! Ismeritek ezeket, érdemes megvenni örökmozgó 2 év körüli gyerkőcnek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy vannak ennél drágább modellek is, ez vajon hasonlóan jó? És egyébként is, kihasználják vajon a gyerekek?

2013. okt. 29. 14:51
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
2013. okt. 29. 14:51
 2/15 anonim ***** válasza:

Szia,


szerintem nem ér ez ennyit- illetve ennél sokkal jobb a BILIBO nevű játék, keress rá (az Ayres-terápiában is használják).

Nem tudom, élőben láttad-e már ezeket az állatokat- nekem végtelenül silány, büdöskés kínai műanyagosnak tűnik.

A kisfiam a kis barátjánál kipróbálta egyszer, de nem fogta meg- a barátja sem használja.


Illetve ami még jó lehet: az ugráló labda, van már kis méretben is- sokkal jobb mozgás- és egyensúlyfejlesztő és árban is kb. ugyanannyi vagy még jobb is.


Szép napot.

2013. okt. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Azon tavaly mi is gondolkoztunk, végül ez lett belőle. [link]
2013. okt. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hát akkor erről ennyit, le is beszéltetek róla :)

Hinta-hernyója már van, úgyhogy az kilőve.

Ez a Bilibo nagyon jónak tűnik, már korábban is néztem, csak hát rohadt drága, mármint ha többet vesz az ember, és gondolom azért csak úgy ér igazán valamit...

A férjem tuti kiakad, ha meglátja, hogy mennyit kérnek érte :D

Lehet kezdésnek egy nagyot veszünk...

2013. okt. 29. 15:18
 5/15 anonim ***** válasza:

Akkor én azért írok ellenpéldát :) az unokaöcséimnek és húgaimnak oltári kedvencük volt ez az ugráló csacsi kb 3-3,5 fél éves koráig, a fiamnak is az (két éves lesz). (Nagyszülőknél van ilyen, 2 db az 5 unokára, hogy ne veszekedjenek rajta annyit, azokkal végtáznak versenyt a lakásban fel-alá). Nem egy barátjuk is kapott azóta ilyet, annyira szerették a szüleimnél való látogatáskor.

Azok egyébként egyáltalán nem büdösek, pedig pont ilyen egyszerű fröccsentett műanyagok :)

2013. okt. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is a választ! Akkor első körben veszünk egyet a keresztfiunknak, és majd akkor lesz lehetősége a lányunknak is kipróbálni. Mert nem a pénz miatt, mert ennyiért nagyjából semmit nem kapni, csak ne halmozzuk a vackokat, mert kicsi a lakásunk...
2013. okt. 29. 15:40
 7/15 anonim ***** válasza:
Még egy ellenpélda akkor - kislányom másfél évesen kapott egyet mamáéktól, most 2 és fél éves, mai napig használja, már a másodikat nyüstöli, mert az elsőt kis baleset érte... sőt kishuga most 9 hónapos, már most jókat mászik rajt :) szerintem igenis jó kis játék!
2013. okt. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Nah, akkor meggyőztetek, veszünk egyet a keresztfiunknak meg egyet a lányunknak, hadd rodeózzanak mamáéknál. Úgyis jön a nagy ajándékozási időszak, majd valamibe beletudjuk :)

2013. okt. 29. 16:22
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekünk is van ilyen. Nem gondolom, hogy sok érte ez a pénz, ugyanis gyakorlatilag elnyűhetetlen darab.

Nálunk sajnos kicsi a hely a lakásban, de a gyerkőc így is előszeretettel rodeózik rajta. Unokahugitól örökölte a fiam, neki 2 volt.

2013. okt. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

itt egy másik ellenpéla!

Fiamnak is van 2 éves kora óta és ő is szereti!Még nyáron is ki kellett vinni a kertbe!

Bár most 3,5 évesen már inkább a füles ugráló labdát jobban komálja!

2013. okt. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!