Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vannak ezek az interaktív...

Vannak ezek az interaktív plüss állatok, szerintetek érdemes venni 2.5 éves kislánynak?

Figyelt kérdés
Karácsonyra gondoltam, nagyon maximum 10 e Ft értékben. Nem tudom, van-e értelme, igaz ő nagyon szereti a plüssöket. Ha érdemes, akkor melyik fajtát, mert nagyon sok van...
2013. okt. 30. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem venék ilyet ,inkább egy simma plüss játékot.
2013. okt. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább sima plüsst vegyél, a maradék pénzből pedig valami fejlesztő játékot keress.
2013. okt. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Vilcsianyuja ***** válasza:
Én a FisherPrice tanulókutyát anno a gyerekem 1 éves korában megvetettem a nagyszülőkkel karácsonyi ajándéknak. Nem mondom, hogy állandó kedvenc, de időről-időre előkerül (épp ma reggel volt egy ilyen fellángolás), és a lányom nagyon szereti a zenéket és a mondókákat, amiket a kutya énekel. A lányom 4 éves lesz decemberben. Sokszor autóútra is vittük neki a kutyust, jól elszórakoztatta magát vele út közben.
2013. okt. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2 évesen kapott Karácsonyra 1 Fur Real interaktív kiskutyát . Azóta is töretlen a sikere. 8 ezerért vettem a Grandon tavaly.

[link]

2013. okt. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!