Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nálatok is sokkal kezelhetetle...

Nálatok is sokkal kezelhetetlenebbül viselkednek gyerekeitek ha a testvérek együtt vannak?

Figyelt kérdés
Az enyéim együtt szemtelenebbek, cinkoskodnak, vagy a másik pillanatban vitatkoznak, aztán fél perc múlva védik egymást ha büntetni akarom őket.
2013. nov. 22. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
IGEN! Pontosan így...
2013. nov. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

... s ez kiborító tud lenni,főleg mióta a nagyobbik idén elkezdte az ovit. Komolyan mondom,hogy el se hiszem,hogy a lányommal az oviban semmi gond,szó fogadó, sőt! Az egyik legértelmesebb,legszorgalmasabb gyerkőc az óvónéniik szerint. Mondtam is,hogy az szinte már mesébe illő,mert itthon nyomát se látni. Sajnos ez ezzel jár,ami az óvónéni szerint csak jó,mert akkor nem az oviban/iskolában fogja a feszültséget levezetni,hanem itthon és így nem lesz vele probléma.

Ezáltal keresem a megfelelő megoldást erre,mert így viszont az én idegeimmel játszik :D

Imádom őket,de na,hát ez ezzel jár! :)

2013. nov. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szintén ez a heylzet...
2013. nov. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Rosszul tettem ha emiatt nem egy óvodai csoportba járnak majd?

A kisebbet most teszik át a bölcsiből óvodába.

2013. nov. 22. 15:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Jól tetted. Bárr akkoriban persze,hogy nem ezt mondtam,de jobb lett volna,ha az ikertesóm nem velem egy csoportba járt volna. Különböző neműek vagyunk és sokszor támaszkodtam rá,ami egyikünknek se tett jót.

Lányom most kezdte az ovit (4 lesz januárban) Fiaam elméletileg jövőre (2 múlt szeptemberben). És nálunk nem lesznek egy csoportban,aminek örülök.Jobb lesz így :)

2013. nov. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nállunk is pont igy van. külön-külön meg olyan jók. sokszor el sem hiszem.
2014. jan. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!