Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Összecsukható wc ülőke/szűkítő?

Összecsukható wc ülőke/szűkítő?

Figyelt kérdés

Most, hogy a kisfiam szobatiszta lett, eszembe jutott, h utazáskor nem fog tudni vagy hogyan fog tudni a felnőtt wc-be kakilni? Tudom, hogy a gyerekek többsége megtámasztja magát a kezével, hogy ne essen bele, de valljuk be, így nagyon nehéz….


Nézegettem a netet és nem igazán találok összecsukható vagy felfújható változatot. Kinek van és hol keressek?


2014. jan. 3. 14:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Úszógumi?
2014. jan. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

én idegen helyen nem ültettem rá sosem a wc-re,még szükítővel vagy úszógumival sem!

Háta mögé álltam,megfogtam a térdhajlatát hátulról és úgy emeltem a wc fölé és kakált!

2014. jan. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi mindig vittük magunkkal az otthoni wc szűkítőjét.
2014. jan. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2014. jan. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

itt van még néhány

2014. jan. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2014. jan. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én annó a brendonban vettem, és pont most akarom eladni, mert már nincs rá szükség.

A mienk olyan, hogy összecsukható, van egy kis tasakja. Használható wc-ülőkeként vagy út közben kiswc-ként (biliként). Lehet hozzá kapni speciális zacskót és betétet, de én reklámszatyrot húztam rá vagy beletettem egy már nagyon gyűrött pelust (például 2-3 éjszakát aludt már benne a gyerek, de tiszta száraz maradt, az ment az utazóbilihez) és akkor olyan mintha ülne a wc-n és úgy intézné a dolgát. Bármikor előkaptam a kocsi csomagtartójából, az autó mellé felállítottam, ráült, végzett, mentünk tovább.


Ha gondolod, megnézem a márkáját, mert akárhogy agyalok, most nem jut eszembe.... :(

2014. jan. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. Utazó bilit nem szeretnék, csak wc ülőkét. Benzinkúton is lehet kakilni :) csak kell az ülőke.


Max. veszek egy-két db. papírbilit ha mégis SOS kellene. De a wc ülőke szűkítő kisebb helyen elfér. és egy szállodában is elég csak ez.. nem kell + bili.

2014. jan. 3. 17:20
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves 6. válaszoló!

ezek szuperek!! :) köszönöm

2014. jan. 3. 17:22
 10/11 anonim ***** válasza:

7.vagyok.A mienk leginkább erre hasonlít:

[link]

2014. jan. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!