Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 évesnek Aquadoodle vagy a...

2 évesnek Aquadoodle vagy a mágneses rajztábla? Melyiket szerették a tieitek?

Figyelt kérdés

Vannak filceink, zsírkrétáink, de nagyszülőkhöz gondoltam valami rajzolni való játék jó lenne és nem is kenne össze semmit :) . Melyik vált be nektek?

[link]

[link]


2014. ápr. 8. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk van/volt mindkettő, szerették is őket, megvan mindkettőnek az előnye-hátránya.

A vizes némileg izgibb, mert ahogy szárad kifakul stb. ugye ecsettel vagy ujjal is használható, nem csak a hozzá való tollal, valahogy kevésbé snassz, mint a másik. Viszont ugye meg kell várni a száradást, ami pár perc, és míg egy kétéves csak lehúzza a mágnes törőjét, firkál még egyet és rohan tovább, addig itt elkel(ne) némi türelem. A rajztábla kevésbé strapabíró, és nagyon oda kell figyelni, hogy tényleg jó minőségű legyen, az A.d-nál meg a tárolásra kell odafigyelni, nehogy megtörjön az anyag.

Nekem 4 és 5,5 évesek, az A.D-t még elő-előveszik, a mágnesest már rég nem (és kb a negyedik mágneses van soron, mert a reszelék mindig önállósította magát egy idő után, vagy úgymond elkopott a színe, leesett és elrepedt stb...)

2014. ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi, lehet inkább akkor a letörölhető mágneses lesz. Olcsóbb is és végülis nem is lesz minden nap használva, így talán valameddig amíg érdekes kitart.

A másiknál valóban várni kell hogy száradjon, erre annyira nam gondoltam, de hát az igen türelem :) A mágnesenek meg már az is játék,hogy le lehet törölni ha elhúzzuk azt a pöcköt.

2014. ápr. 9. 06:57
 3/4 anonim ***** válasza:
a nagyihoz tök jó lesz a mágneses. de egyszer otthonra érdemes lehet majd beruházi a másikra is, szerintem jó kis cucc és évekig érdekes lehet. legalábbis ötletnek el lehet tárolni, hogy ha nagyon nyaggatnak és semmi más nem jut az ember eszébe, ami jó lenne vagy konkrétan kellene, akkor ezt elő lehet húzni a kalapból, mint ajándék-kérést. esetleg :)
2014. ápr. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :) a tanácsot
2014. ápr. 9. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!