Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aszthmás jellegű tünetek...

Aszthmás jellegű tünetek megelőzésére mennyi ideig (évig) kellett gyermekednek flixotide-ot kapnia?

Figyelt kérdés
Egyéves a gyermekekem, már többször fulladt felsőléguti fertőzés miatt, és most állandó flixotide kúrára fogta a pulmonológus (2X1). A tapasztalatokra lennék kiváncsi, kinőhető-e ez, nem árt neki a folyamatos gyógyszer, mennyi ideig kell vajon adni, mikortól reménykedhetek h abbahagyhatjuk?
2014. máj. 7. 14:49
 1/1 anonim ***** válasza:

a fiamnál(4éves lesz nyáron) most hagytuk abba végre...

Másfél évig szedte folyamatosan napi 2x2 puffot,+este montelukast.2éves kora után derült ki az asztmája(én is az vagyok egyébként),és azóta szedte.Most hagyhattuk abba mindet egy darabig,de ősszel lehet hogy vissza kell térni rá,majd kiderül hogy viseli...remélem végleg el lehet hagyni ezeket....

Fiamnál sokszor volt mikor beteg volt,hogy ezek nem is használtak,pluszba kellett neki ventolin is,meg berodual porlasztva....de sajnos olyan is volt,hogy rectodelt kúpot kellett adni neki,úgy befulladt....

Oviól nekünk félévre ki kellett venni az asztmája miatt,annyit volt beteg....1 hónapja kezdte újra az ovit.

Hogy kinőheti e vagy sem....azt mondják ki,nálam is azt mondták,és sajnos mégis itt vagyok 28 évesen asztmásan,allergiásan,állandó gyógyszerekkel....12éves korom óta.

De bizzunk benne hogy ők kinövik!Nekem is volt pár év tünetmentes időszakom,de sajnos pár éve visszatért megint.

2014. máj. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!