Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van mostanában terjedőben...

Van mostanában terjedőben kiütéssel, pöttyökkel járó vírusos betegség? Pl. Bölcsiben, oviban tömegesebben?

Figyelt kérdés
2 éves kislányomra ma pöttyök jöttek, főleg mellkas, has, hát tájékon, láza nincs, kedve, étvágya jó. Mi lehet? Holnap mindenképp elviszem orvoshoz, csak érdeklődöm hátha van most valami vírus. Bárányhimlőnél lázas lenne?

2014. máj. 14. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Bárányhimlő van most, nem feltétlen kell lázasnak lennie.
2014. máj. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk most bárányhimlő van. Keress vízhólyagra hasonlító kiütést. Ha csak egy is van, akkor bárányhimlő. Nem feltétlenül jár lázzal.
2014. máj. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mellkas,has,hát tájékon..ezek a kritikus helyek egy övsömörnél!

Dokinál voltatok?

2014. máj. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, elvittem. Annyit mondott valami vírus, nem bárányhimlő. Fenistil cseppeket írt fel, amíg el nem múlik. Sokkal okosabb nem lettem, igaz mondtam neki, hogy elmentünk egy szállodába, ahol fürödtünk is hétvégén, így "ráfogta", hogy ott összeszedett valami vírust a vízben. Én is gondoltam, hogy lehet, mert itthon vagyok vele, gyerekközösségbe nem jár stb. Remélem segítenek a cseppek és hamar meggyógyul.
2014. máj. 15. 21:51
 5/5 anonim ***** válasza:
4 éves fiamnak is másfél hete lett ilyenje, kb. 6-8 viszkető, 1-másfél centis, nem hólyagos folt csak az egyik karján és egy db az arcán, láza nem volt, jókedvű. Doki szerint nem bárányhimlő, talán csípés, közösségbe mehet - szintén Fenistilt kapott, már majdnem elmúltak. Nagyszülőkkel nyaralt épp Bükkfürdőn, amikor előjött.
2014. máj. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!