Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 8 éves kisfiú anyukája vagyok....

8 éves kisfiú anyukája vagyok. Mennyire ad okot aggodalomra, ha túlzottan érdekli a szexualitás?

Figyelt kérdés
Gyakran énrám is rám mászik és olyan mozdulatokat csinál mintha ...tehát elkezd vonaglani, ilyesmi. Én átfordítom csiklandozásba a dolgot de erélyesebben kellene fellépnem ?
2014. júl. 8. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetes, hogy érdekli, de igen, a figyelmét elfordítanám magamról és őszintén megmondanám, hogy ilyet nem csinálhat velem.
2014. júl. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még idejében el kellene beszélgetned vele komolyan ezekről a dolgokról, akkor amikor ezeket csinálja. Megkérdezni miért teszi, hol hallotta/látta... Korán érnek a mai gyerekek és nem árt ha a következményekkel is tisztában vannak. Nincs szerintem ebben semmi rossz, érdeklődik, kíváncsi.
2014. júl. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem határozottan vakard le magadról, "nem lehet ezt! "határozott kijelentéssel és MINDEN magyarázkodás nélkül (azt nem értené úgysem) és ne menjen át csiklandozásba, ami még inkább ingerlő játék.
2014. júl. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja és persze én sem hagynám, hogy ezt csinálja velem. :)

#2.

2014. júl. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, s természetesen ment a zöld pacsi. :)
2014. júl. 8. 11:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi probléma. Lazán kell kezelni. Egyszerűen mondd meg neki, hogy ne tegye.
2014. júl. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!