Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 és fél 3 éves gyerekre...

2 és fél 3 éves gyerekre adtok már sapkát illetve mennyire öltöztetitek fel?

Figyelt kérdés
16 fok van kint nàlunk elég jol fuj a szél, hol elfelhősödik hol előbukkan a nap. Délután kimennénk szerintetek elég neki a hosszuujjú fölé a vastag termopulover vagy ráadjam már a dzsekit meg a sapit is? Tegnap is hasonló idő volt de láttam olyan 2-3 évest akin már télikabàt volt meg vastag sapka. Ti mit adtok rà kb ennyi idösre ha kiviszitek?
2014. szept. 23. 12:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Rövid ujjú póló, hosszú ujjú vékony póló, melegítő felső, pufi mellény, fülvédő, harisnyát még nem adtam rá, de ha reggel olyan hideg lesz mint ahogy beharangozták, akkor lehet előkerül az is, rá egy vékony nadrág.

Ilyen szeles időben én adnék vékony kis pamut sapkát ha nincs fülvédő, simán megfázhat a füle.

2014. szept. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
2,5éves Kisfiam. Ma igy mentünk: Vastagabb melegítő alsó, póló,hosszu ujjú vékony pulcsi,pamut béléses széldzseki,vékony pamut sapi. Itt a paneloj között nagyon huzatos.
2014. szept. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kisfiamat reggel ha viszem a bölcsibe hosszúujjú + pulcsi + mellénybe viszem. Vékony sapkát is adok rá, viszont mikor mentem érte, akkor már a sapkát és a mellényt csak a kezünkbe vittük. Akkor már sütött a nap, és a szél sem fújt. Szél ellen érdemes a sapit, mert hamar be tud gyulladni a fülük. Szerintem a hosszúujjú + vastag pulcsi elég neki.

Kisfiam 2 éves

2014. szept. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát azért én még harisnyát nem adok rá!Mit adtok rá ha már mínusz lesz???

Én vastagabb nadrág,trikó,hosszú újjú poló,vastag pulcsi és igen egy vékony sapit adtam rá!A fülük tényleg könnyen be tud gyulladni!

2014. szept. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!