Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik mágneses rajztábla jó,...

Melyik mágneses rajztábla jó, vagy melyiket nem ajánljátok és miért?

Figyelt kérdés
2014. nov. 4. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:

enyéimnek egy sima, piacon vásárolt 700 ft-os van(kapták nagyitól),szeretik,ill. már szétesett,de maga a mágneses tábla része meg a toll megvan,így is használják :P

én erre tuti nem költenék több ezret.

2014. nov. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A gyerekeim nagyon szerették/ szeretik a rajztáblát, sokat használják.

Lányomank simba volt, 1 évig bírta, aztán eltört. Fiam Fisher pricet kapott 1 éve, de semmi baja, pedig ezt is nyúzzák, rállnak esetleg stb.

2014. nov. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 280 ft-ért vettem 100-as boltban, úgy voltam vele, ha 1 hétig használja már megérte, de már 2 hónapja megvan.

Én nem költenék rá ezreket az biztos.

2014. nov. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aldiban vettük tavaly mikulás előtt. Nagy, strapabíró.
2014. nov. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Sima Tescosat vettünk leárazva pár száz forintért. Nagyon szereti és még semmi baja pedig már egy éve megvan és van, hogy húzza maga után vagy rááll. Szerintem tök felesleges több ezer forintot kiadni egy ilyenre.
2014. nov. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!