Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 és fél éves kislánnyal...

3 és fél éves kislánnyal hogyan lehet készülődni az ünnepekre?

Figyelt kérdés
Sajnos nem vagyok egy kreatív, fantáziadús anyuka. Tavaly nalam kimerült a kozos készülődés a fa díszítésben, hóspray es ablakmatrica ablakra való ffelragasztasaban. De idén már szeretnék közös(ebb)en, jókedvűen készülődni a karácsonyra úgy hogy a kicsi is élvezze es érezze higy ő is kiveszi a részét . Mind díszítés, ajandekgyartas stb stb terén. Ötleteket szeretnék ki hogyan keszul kisgyerekkel, mik a szokások nalatok. ha van konkrét példa (pl disz, ajándék készítés stb) azt is szívesen fogadom. Köszönöm!
2014. nov. 24. 23:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Mézeskalács sütés, azt szokták szeretni.
2014. nov. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Süthetnétek sütit(pl mézeskalács) amiből az ő segítségével akár házikót is építhettek.Rokonoknak készíthettek képeslapot amit kislányod díszít ki.Készítsetek könnyebben elkészíthető karácsonyfadíszt(neten keresgélj hozzá ötletet).Lakást feldíszíthetnétek hajtogatott hópehellyel. [link]
2014. nov. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mézeskalács sütés pl. Enyém is ekkora, nagyon élvezi a formák szaggatását, a díszitést is. Karácsonyfadísz. Kartonból pl. Ajándékot én nem készítenék vele, hisz azt még Angyalkák (nálunk nem Jézuska van) hozzák. Akkor hóspray, sok mindent lehet :-)
2014. nov. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vegyél hosszabb vékony gyertyát, ici-pici díszeket, fagyöngyöt, vágjatok pár ág fenyőt.


Egy almába szúrjátok bele középre a gyertyát, utána szúrkáljátok bele a fenyőágakat, ragasszatok rá díszeket. Nagyszülőknek is adhatja ajándékba.


Narancsba szegfűszeget szurkálhat ha átkötöd egy szalaggal fel is akasztható.


Só-liszt gyurmából csináljatok hóembert.

2014. nov. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

amit a 4-es ír mi is azt csinálunk majd(almába szúrkálunk fenyőágakat) csak én még annyit csinálok,hogy rendeltem neten hungarocell gömböket és a kis tűlevek végére fogjuk szúrkálni mintha hópihe lenne.

Ilyen:

[link]


de festegethettek ilyet is,én ezt is kipróbálom:

[link]


de itt is vannak nagyon jók:

[link]


Ajándéknak:

Só liszt gyurmából tenyérlenyomat majd kifesteni mikulásosra úgy hogy megfordítod az újjakat temperával fehérre kifesteni ez a szakálla,a tenyér közepét pirosra ez a sapkája,a hüvelykujj pedig szintén piros végén fehér pompomm ez a sapka bojtja végül feketével szemet orrot szájat rajzolni...jajj lehet így leírva nem hangzik olyan jól de mi tavaly ezt csináltuk mamáknak,ovónéniknek és mindenki el volt tőle ájjulva,ha megtalálom neten belinkelem csak most nem találtam meg!

2014. nov. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

megtaláltam a mikulást:

lentebb az oldalon

[link]

2014. nov. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
szuper ötletek!! köszönöm :)
2014. nov. 25. 16:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a mézeskalács sütést-díszitést nagyon szeretik, főleg a lányok. egy napig is el lehet vele bíbelődni. Még régebben a kishugommal közösen készítettünk karácsonyfadíszeket. A másik amit szerettünk, az adventi koszorú készítése, ha beszerzel 4 nagyobb gyertyát, arra lehet szalagot kötni, azt kiszínezni, stb...
2014. nov. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!