Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek selypítve kezdte az...

Akinek selypítve kezdte az iskolát a gyermeke, nehéz volt tanulnia /írni, olvasni, stb. /?

Figyelt kérdés
2014. nov. 28. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én hugom logopédushoz kezdett járni, az ovi második évében, és nagyon hamar elkezdett szépen beszélni, egyik hétről a másikra észvettük, de semmilyen tanulási probléma nem jött elő.
2014. dec. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az én lányom már második éve jár logopédushoz, de még mindig selypít.
2014. dec. 1. 21:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Kábé tizenkét vagy tizennégy éves koromig erőteljesen raccsoltam. Osztályelső voltam általánosban végig...
2014. dec. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Még mindig keveri a lányom a hangokat, az r-t pedig nem tudja kimondani, mi lesz így az iskolában?
2015. máj. 17. 11:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha aggódsz, szűresd meg nevtanban, nincs-e valamilyen "disze". Mely hangokat kever, vagy hányat? Írni nem ír véletlenül?
2015. máj. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hogy érted azt, hogy szuresd meg nevtanban? Most a j-t keveri a l-vel, most gyakoroljuk a gy,ty,ny-t, a tobbi már elég jol megy, csak a beszédben sokszor nem használja helyesen, a r ami nem megy.
2015. máj. 18. 12:57
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem ír még.
2015. máj. 18. 12:58
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Köszönöm a kérdést.

Az én 6 éves fiam is l-r problémás.Szeptember óta jár logopédushoz,de még csak az l-et mondja ki.Az r-et nem kezdték el gyakorolni.Én abban bízom,hogy nyáron megerősödik,és hipp-hopp szépen beszél majd,ha nem ,akkor lesz logopédus a suliban.Bár az írástól-olvasástól én is tartok...

2015. máj. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Így értem: Logopédusnál érdeklődj, hogy kérhetsz-e a nevelési tanácsadóban vizsgálatot, nincsenek-e a gyereknek diszlexiára vagy egyéb tanulási nehézségre utaló tünetei.
2015. máj. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!