Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a teendő ha a kisfiam...

Mi a teendő ha a kisfiam fütyijén a bőr le van tapadva. Az előző védőnőnk nem mondta hogy le kell huzni neki és megmosni. Igazából azt mondta hogy nem szabad. Mit lehet ellene tenni a tornáztatáson kivül?

Figyelt kérdés
2015. jan. 3. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Van egy krém amit a doki ír föl.Mi csak fütyi krémnek hívtuk :) .Szóval receptes.
2015. jan. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ majd meg kérdezem. :) azt hittem hogy csak műtéttel lehet rajta segíteni.
2015. jan. 3. 22:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Hány éves?

Nekünk azt mondta a doki, hogy inkább ne húzogassam. Nem engedi a fiam, és nem szeretnénk, ha tudat alatt zavart okozna benne az erőszaosságom. Most másfél éves. Minden este szoktam neki mondani, hogy mossa meg magának és én is épp egy kicst megmosom.

2015. jan. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!