Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy magyarázod el pici...

Hogy magyarázod el pici gyerekednek ha kérdezi, hogy mi a szél? És azt hogy miért van pelusod (havikor betéted)?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 2. 12:22
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
10-es, no jó de egy 2 évesnek (fentebb írtam) egyszerűbb magyarázat kell.
2015. ápr. 3. 14:32
 12/13 anonim ***** válasza:
Egy 2 évest egyáltalán nem érdekel a betét, a menstruáció, nem is kell még nekik erről beszélni. Van 2 nagyobb lányom, soha nem előttük intéztem az ilyen dolgokat. A 6 éves fiamról nem is beszélve. Mindennek megvan a maga ideje.
2015. ápr. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A fenéket nem érdekli :D

Nincs 2 éves a fiam, de kérdezte már, hogy "anya, ez mi?". Elintéztem annyival, hogy ez csak anyának való, neki nem kell. Furcsa mód a lányomnál még nem jött fel a téma (3,5 éves). Egyébként mindg igyekszem úgy intézni a dolgot, hogy ne vegyék észre, hogy wc-n vagyok, de úgy néz ki, hogy nem lehet a végtelenségig elkerülni.

2015. ápr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!