Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez rendben van igy egy 6 eves...

Ez rendben van igy egy 6 eves kislanynal?

Figyelt kérdés

Meg mindig a szuleivel alszik. Ugyan nem egy agyban, viszont az àgya a szulei àgya melle van tolva, igy ossze tud bujni az anyukajval. Ha reggel felkel az anyukaja, akkor a kislanyt at kell vinni a nagyobb testver agyaba (18 eves fiu), hogy a kislany ne sirjon, amikor felebred. Ha egyedul ebred az àgyában, akkor sir, hogy hol az anyukaja, neha meg akkor is, ha reggel atvittek a fiutestverhez.


Elnezest kerek, ha ez normalis, de nekem ez fura volt, tekintve, hogy a fiuval egyutt jartam es a kishuga akkor is jott reggel, ha en ott aludtam a fiunal.


A masik dolog, hogy a szulok kapcsolata pedig borzalmas. Es ebben (csak szerintem?) szerepe lehet annak, hogy kb evente egyszer szexelnek ugyebar a kislany miatt.


2015. ápr. 11. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
A fiúval hogy volt kiskorában?
2015. ápr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A fiut egyedul nevelte 7 eves koraig. Utana jott ossze a kislany apukajaval.
2015. ápr. 11. 12:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy a fiú mennyi idősen került külön szobába? Vagy legalábbis külön ágyba.
2015. ápr. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként a férjemnek ez a második házassága. Amikor gyerekvállalásba fogtunk, ijedten kérdezte, hogy ugye nem akarom magunk között altatni?


Az első házasságában a lánya 12(!!) éves koráig köztük aludt. Jócskán belejátszott a válásba a dolog.


A közös gyerekünk 2 hónapos koráig aludt egy helyiségben velünk. Magunk közé nem is mertem volna tenni, ráfordulok, ráhúzom a takarót... Addig tény, hogy kényelmes volt éjjel etetni, nem kellett átbotladozni a lakáson. 2 hónapos korától már átaludta az éjszakát, akkor beköltözött a saját szobájába, ágyába. Most már egy éves, szerencsére azóta egyetlen egyszer volt éjszakai ébredése, valószínűleg fogzás miatt.

2015. ápr. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt sajnos nem tudom
2015. ápr. 11. 12:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a szülők kapcsolata borzalmas, akkor meg is van a magyarázata, hogy a kislány miért ennyire labilis érzelmileg, hogy még egyedül felébredni sem tud sírás nélkül. Viszont a szülők kapcsolata nem attól lett ilyen, hogy ritkán szexelnek, hanem azért szexelnek ritkán, mert borzalmas a kapcsolatuk, gondolom sokat veszekednek, gyűlölködnek. De te honnan tudsz erről??? Elmesélték neked???
2015. ápr. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mirol honnan tudok? Hat onnan, hogy sokat voltam naluk es nem vagyok vak. A kislanyt athozta az anya kozenk reggelente, ezt nem volt nehez eszrevenni, azt is lattam, hogy ossze van tolva a franciaagy a gyerek agyaval. Azt is lattam, hogy borzalmas a kapcsolatuk, hiszen volt, hogy hetekig nem is szoltak egymashoz, plusz eleg sokaig voltam egyutt a fiuval ahhoz, hogy elmeseljen dolgokat a anyja meg a neveloapja kapcsolatarol.
2015. ápr. 11. 16:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, felfogtam, hogy sokmindent láttál ha egyszer a fiúval jártál, csak azt nem értettem, hogy honnan tudtál az évenkénti egyszeri alkalomról, hiszen az az ő magánügyük, senkire nem tartozik. De ha hetekig nem szólnak egymáshoz, akkor nem a kislány miatt nincs köztük testi kapcsolat, ezt elhiheted. Mindamellett a gyereket is tönkreteszik a viselkedésükkel, nem csoda, hogy ennyire sírós, hisz lelki sérült. És igen, fura ötlet rálőcsölni a bátyjára reggel, ha annak ott a barátnője, úgyhogy a kérdésedre a válasz az, hogy valóban nincs rendben így a 6 éves kislánnyal, de mindenki úgy neveli a gyerekét ahogy tudja, ha tőlük ennyi telik, akkor ez van, nem nagyon van ötletem, max pszichológus, vagy családterápia.
2015. ápr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!