Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves gyermekednek mikor van...

3 éves gyermekednek mikor van este takarodó? Hány órakor alszik el ténylegesen? Mikor kel reggelente?

Figyelt kérdés
Napközben alszik még? Ha igen, mennyit? Közösségbe jár már, vagy még otthon van?

2015. ápr. 19. 13:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

9-kor van fekvés, de előfordul olyan is, hog 40 perc, mire elalszik. Reggel 7-kor van ébresztő az ovi miatt. Napközben még 2 órát alszik.

Egyébként így megy ez 1 éves kora óta, csak akkor még fél 8-8-ig aludt. A 2 éves tesójának szintén ez a napirendje, viszont ő még 3 órát alszik napközbn.

2015. ápr. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem 4 éves a lányom. Este 9 korul megyunk aludni. Sajnos vele kell h menjek, így szokta meg. De én is korán kelek reggel munkába, ugyhogy nekem ez nem gond. Oviban mindég alszik, de itthon már nem. Egyébként ha hagynám, akár este 10-ig fent bírna lenni.
2015. ápr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

három évesen már ovis volt

este nyolckor aludt,reggel 6-7 között kelt

aviidőben aludt az oviban,hétvégén itthon 2-3 órát délben

2015. ápr. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Este 10-kor fekszik, reggel 7-kor kel és napközben nem alszik már semmit, max 20-30 percet, ha mozgalmas napja volt :( Bölcsis...
2015. ápr. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Lányaim 3 és 1 évesek.

Mind a kettőn este 8-fél 9 között szoktak elaludni. A nagy reggel általában fél 7-kor kel, a kicsi van hogy 8-ig alszik.

A 3 évesem ovis, ott is szokott napközben aludni 1,5 órát, ha itthon van akkor délben van hogy 2-2,5 órát alszik.

2023. ápr. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!