Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák a ti gyermeketek...

Anyukák a ti gyermeketek nyelt már le valamilyen idegentárgyat? Mi lett belőle?

Figyelt kérdés
2015. jún. 14. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Papírt és habszivacsot evett már meg, más nem ennivalót szerencsére még nem.
2015. jún. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én 1 forintost ettem meg. Kikakiltam.


A húgom neugranormon kenőcsöt. Semmi baja nem lett, csak nehéz volt a parkettáról felszedni, mert azt is bekente.

2015. jún. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gombelemet nyelt le a kisfiam. Nagy kórházi kálvária lett belőle, de szerencsére a vége happy and.
2015. jún. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
fű, homok, papír, talán zsebkendő, habszivacs. az utóbbit viszont láttam a pelusban. amíg természetes anyag, addig nem uralkodik el rajtam pánikhangulat.
2015. jún. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam üveggolyót 4 évesen. Az apja mesélte neki, hogy egyszer bekapott egyet mikor kiscsoportos volt és kh-ban kötöttek ki - másnap a legényke kipróbálta....

De a fimnak egy éves kora körül volt az a remek szokása is, hogy négykézlábas porszívó üzemmódban közlekedett mindenfelé és amit talált mindent beszippantott. Otthon, odakint, vendégségben, mindenhol. Egyszer találtam a pelusában egy bodobácsot, mármint a kaksiban, hiába jártam előtte két lépéssel mindig és takarítottam el az útjából a szóbajöhető célpontokat, ez a bogár nem úszta meg, és egyszer volt amikor már csak azt láttam, hogy köpi kifelé a szétroppantott csigát házastul. Később meg ő maga mesélte, hogy megkóstolt egy csikket és vacak íze volt. Ezt sem láttam mikor kapta be :O Szerencsére nem lett baja egyiktől sem.

A lányom meg egy időben belehasalt a homokozóba és lefetyelte a homokot! a kavicsokat szépen visszaköpködte :9 komoly hisztik voltak belőle hogy amikor rákezdte nem engedtem, sőt szankcióként hazavittem, végül emiatt le is szokott róla.

2015. jún. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A lányom 3,5 évesen egy fűzhető kis műanyag kockát nyelt le, amire B betű volt festve. "Lenyeltem a Barbi betűt", mondta kétségbeesve (így hívják). Valószínűleg kikakilta már, nem néztük, mert WC-be kakil.
2015. jún. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fiam 1,5-2 évesen egy kavicsot. Játszott egy kis kaviccsal, hogy KAVICKA KAVICKA. Egyszercsak odanézek, mondom neki HOL A KAVICS? Erre bőszen mutogat a szájába. Bepánikoltam, hívtam a gyerekorvost, aki megnyugtatott, hogy ha nem fullad és nem veszi nehezen a levegőt akkor valszeg lement... várjam 1-2 nap múlva a pelusban. És bizony meg is érkezett nagy örömünkre :)
2015. jún. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!