Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős volt a gyermeketek...

Mennyi idős volt a gyermeketek, amikor vetettek neki tv-t a szobájába?

Figyelt kérdés
2015. júl. 10. 14:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Sport idején a kanapét kineveztük női szakasznak, férjem és a fiúk zárt ajtó mögé kerülnek. Ha Alkonyat film megy, akkor meg önállóan távoznak:-) Egyéb műsoroknál össznépi tumultus van a nappaliban.
2015. júl. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

6 éves fiam van,még egy jó darabig nem fog kapni saját tv-t

nekünk két szobánk van+ egy nappali étkező-konyha,de ez nem nagy.eddig egy tv-nk volt a mi szobánkban,két hónapja vettem egy szobát a konyhába.de nem a fiam miatt,hanem azért mert mi nem egyeztünk a tv műsorokon a férjemmel

a fiam amióta megvan a tv a konyhában,a mi tv-nket még nem is nézte.

2015. júl. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
48%
Nincs tv nekik,mert igy is fáradt iskola időben .ha tvni akar akkor ott a dolgozo szobában a tv este ott nézünk tv .
2015. júl. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Ditta323 ***** válasza:

Ha majd el kezd nyúzni érte, hogy szeretne. Nekünk is (öcsém) volt gyerekként tv a szobánkban, de "villanyoltás" után nem néztük (külön szobánk volt).

Anyuéknál minden szobában, és nappaliban van tv, nálunk meg szobában (lányunk velünk van még aki 10 hós) és nappaliban van.

2015. júl. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy 36-os kis tv-m. És amikor a háloszoba lett a gyerekszoba, ott maradt :) kb 2 éves volt. DE! Van hogy bekapcsolja, de nem nézi, nem ér rá. Most leszoktattam rola, hogy bekapcsolja. Csak este dvd video filmhez van bekapcsolva. Amugy nekem nincs tv-m :) amire kiváncsi vagyok, megnézem a neten. Azt nézek amit akarok. Persze csak filmeket :)
2015. júl. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!