Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől van a pár éves gyerekekn...

Mitől van a pár éves gyerekeknek olyan magas energiaszintjük, én meg 35 évesen estére meg teljesen kész vagyok?

Figyelt kérdés
A kisfiam meg képes még este 11-kor is pörögni.

2015. aug. 17. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Gyors, kicsi test, gyors anyagcsere, stb. :) Nah meg... nem kell figyelniük szinte semmire, nekünk meg ott a sok felelősség, az, hogy túl komolyan vesszük az életet, a teendőket, előre szervezünk fejben, stb.

Én előbb alszom el, mint ő, rendszeresen :) N32

2015. aug. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

> Gyors, kicsi test, gyors anyagcsere

Még olyat is olvastam, hogy a kisgyerekeknek elégtelen tüdőkapacitásuk miatt rohangálniuk _kell_, hogy elég oxigénhez jusson a szervezetük.


> én meg 35 évesen estére meg teljesen kész vagyok

Nem választhatod meg szabadon, hogy milyen kereső- és házimunkákkal fárasztod le magadat, eréért nem boldogan fáradsz el.

2015. aug. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!