Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Grape Vital (grépfruit olaj...

Grape Vital (grépfruit olaj kivonat) tapasztalatok kisgyereknek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van, ahol azt írják, hogy kúraszerűen, több hétig is lehet adni, van ahol meg azt, hogy kizárólag csak betegség idején. Én kb. másfél hónapja adom 4 éves kislányomnak. Szeptember elején kezdtem el adni neki, mert akkor kezdte az ovit és nem akartam úgy járni, mint tavaly a bölcsiben, hogy 1 hét betegség, 1 hét bölcsi. Most nem is volt semmi gond vele, míg a többiek lebetegedtek mellette, addig Ő nagyon jól bírta. De most már kb. másfél hete reggelente hol be van dugulva az orra, hol folyik neki. Napközben csak párszor fújja, nem vészes. Lehet, hogy bajt csináltam azzal, hogy ilyen sokáig adtam neki? Más is adta már ilyen sokáig?
2015. okt. 29. 09:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!