Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hasra esett ma biciklivel az...

Hasra esett ma biciklivel az 5 éves lányom. Lehet nagy baja?

Figyelt kérdés
Nem sokáig sírt. Azt mondta a hasát ütötte be. Elvileg a kormány nem állt bele sehová. Mindenhol ugyanúgy fáj neki, nincs bizonyos pont ahol jobban fájlalná. Ha kérdezem fáj-e még azt mondja igen, de ha nem kérdezem magától nem mondja hogy fáj. Szerintetek lehet belső sérülése vagy túlreagálom?
2010. márc. 21. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem túlreagálod. Minden kicsi nagyobb feneket kerít egy kisebb esésnek :) Legközelebb már ügyesebb lesz, ne aggódj!
2010. márc. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy gyakorlottabb anyukák mosolyogva leintenek, de én a gyerekem tuti elvinném az ügyeletre, hogy nézzék meg nincs-e belső vérzése véletlenül? Ha véletlen van, ne okoljam magamat , hogy "de miért nem vittem rögtön??"; ha meg nincs baja, legalább megnyugszom.
2010. márc. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha igazán magától nem panaszkodik, hogy itt vagy ott fáj, biztosan nincs komolyabb baja. Egy 5 éves már pontosan meg tudja mondani, ha fáj valamije. Már nem picike! Ha belső sérülése lenne, az is jár tünetekkel. Vagy fájdalom vagy szédelgés, sápadtság kísérné. Egyébként az enyémek is estek elég sokszor, de soha nem szaladtam velük orvoshoz, mert egyszer se volt igazán súlyos :)))
2010. márc. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!