Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Garatmandula műtétröl irnátok?

Garatmandula műtétröl irnátok?

Figyelt kérdés
csak régi bejegyzéseket találtam, hány nap korház? tényleg olyan szörnyű? 6 éves gyerekröl van szó, rémsztorikat ne irjatok, igy is be vagyok....
2016. máj. 17. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem 20 éves koromban vették ki a mandulámat és a gyerek osztályon feküdtem, mert nem akartak az idős daganatos betegekhez rakni (ezt azóta is köszönöm a dokinak) Szóval rajtam kívűl minden gyerek akit aznap műtöttek pár óra múlva ott szaladgált a szobába csak én voltam hulla. Őket nem viseli meg annyira. Egyébként semmit nem éreztem a műtét alatt. Kaptam egy érzéstelenítőt és valamit amitől egy kicsit kába is lettem, de nem annyira, hogy ne tudjak magamról, inkább csak ellazultam. A műtőbe betoltak, egy széken kellett ülnöm előttem a doki, hátul valaki fogta a fejem és a doki lépésről lépésre mindent elmondott épp mit csinál. Semmit nem éreztem. Miután kiment az érzéstelenìtő akkor kellemetlen volt, mert fájt a nyelés. Aztán be is lázasodtam, aznap nem voltam valami jól. De körülöttem egy gyerkőcnek sem volt semmi baja. Majd napról napra egyre könnyebb volt az evés. Remélem tudtam valamit segíteni. Egyébként harmdik nap engedtek haza.
2016. máj. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Tegnap vették ki a kislányunkét,aki jövő hónapban lesz 5 éves...

Reggel 8ra mentünk a kórházba enni,inni már nem lehetett 10 óra körül kapott nyugtatót amitől bekábult picit,majd 10:50kor vitték a műtőbe és 12 óra körül hozták ki.Az első 1 órában nyűgös volt(ez az altató hatása) de lassan megnyugodott.Nagyon fájdalmas ezt az orvos mondta ezért fájdalomcsillapítót kell szednünk.1 éjjelt bent kellett maradnunk és ma délelőtt jöttünk haza.

Nagyon vigyázni kell a sebre nehogy felszakadjon mert abból baj lehet,ezért pépeseket kell enni és sok folyadékot inni.

Ő egyébként nagyon jól viseli nyugodt és csendes,elülős,egyáltalán nem panaszkodik és nem sír...)Alap esetben egy tornádó úgyhogy furcsa így látni! Remélem minden rendben lesz,még messze a vége mert az első 10 nap ami veszélyes,de bízom benne megszűnik ezzel az állandó betegeskedésünk!

Ne féljetek ha muszáj akkor minél előbb legyen túl rajta!

2016. máj. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!