Rossz anya lennek?

Figyelt kérdés

A ferjem meglepett egy egyejszakas ottalvos romantikazasra kettesben ugye... nagyon tettszik az otlet es annyira rankferne egy kis kettesbenlet.csapatepites :) A lanyunk augusztusban lesz 2 eves. Mama marad vele itthon addig a szuk ket napig. Nala meg majdnemhogy jobb helyen van mint velem ;)

(ferjem is azt mondja h ha mas lenne itt fel sem merult volna benne az otlet h elmenjunk).nagyon jol kijonnek egymassal, most egy honapja nalunk van, tehet ossze is vannak szokva... A Lanyom meg 2ora5percre leszunk itthonrol. Ha barmi tortenne vannak a kozelben segitokes ismeroseunk is, de Mama barmilyen helyzetben feltalalja magat.. azonban mi a Lanyommal egy 2-3oranal tobbet meg nem toltottunk kulon. Az elalvasa is mindig csak velem, velunk is alszik. Mostanaban kulonosen nehezen alszik el, ja es rajtam! Se babakocsiban, se elringatni nem lehet. Egyedul par hetes kora ota nem aludt el. Biztos h gondok lesznek este, hisztis is az utobbi idoben, biztos h keresni fog. Hianyozni fogok, szomoru lesz, siras stb...nem akarom h kikeszuljon. Sok ismeros anyuka lazan otthagyja a gyerekeit mert mennek bulizni, nem baj h mondjuk beteg v sir, ez az elet rendje, es nekik is kell kikapcsolodas. Oke valahol ezt is megertem... neha mi is elmegyunk ey etterembe ,vagy valami de nem ejszakazgatni. Vacilalok h menjunk e..."szar anya" lennek ,ha elmennek? Inkabb a sajat szememben lehet..?



2016. máj. 20. 23:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy ezért rossz anya lennél, de én dettó ugyan ezt csinálom, a férjem már régóta próbál ravenni egy ilyen hétvégére, ugyan így lelkiismeret furdalásom van. Ésszel tudom, hogy nekem is jár kikapcsolódás, bla-bla. Nekem is augusztusban lesz 2 éves.
2016. máj. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Dehogy vagy szar anya,sőt!Mikor lesz az utazás?Addig el lehet kezdeni a szokatást.Először fél napra hagyd ott mamánál,pl 5-6 órát,aztán reggel vidd,este hozd.Én így csináltam.
2016. máj. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem leszel ettöl rossz anya ! Söt az én véleményem az ,hogy még ugyan jo anyukának kell tartanod magad és a férjed is büszke ldhet magára ! Legalább probáljátok fenntartani a köztetek lévö romantikus kapcsolatot a gyerköc mellett is . Hidd el nem biztos,hogy folyton hiszti meg siráás fog menni :) a nagymamák ilyenkor tényleg nagyon leleményesek mindemellett lehet ha kamerán néznéd nem is ismernél a gyerköcre (értem ezalatt azt ,hogy lehet nem is lesz hiszti meg ehhez hasonlo ) szurkolok ,hogy jol érezzétek magatokat :)
2016. máj. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem leszel ettol rossz, menjetek nyugodtan :) jo szorakozast.
2016. máj. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Ha 2 éve a gyereked folyton rajtad alszik el, akkor tuti, hogy 2 napon keresztül bőgni fog, amíg nem leszel otthon. Mások ezt úgy előzik meg, hogy nem hagyják, hogy a gyerek csak rajtuk/velük aludjon el. Kezd el leszoktatni erről, aztán meglátjátok, hogy mikor juttok el addig, hogy kibír nélkületek 2 napot.
2016. máj. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Ez a ragaszkodas reszedrol van, es a gyerek el fog aludni hiszti nelkul a mamaval, semmi gond nem lesz.

Nem ujszulott.

Elarulom valamit.

Regebben gyerekkorhazban dolgoztam, meg abban az idoben, mikor a szulok nem alhattak ott ejjel a gyerekkel. Es a gyerekek total maskepp viselkedtek ha a szulok nincsenek ott! Nincs hiszti , nyafogas, es igen, elaludtak maguktol, az ujszulottol kezdve a 2-3 evesekig. Szo nelkul, siras nelkul, azok akiket a szulom alig tudtak otthagyni, mert nem alszik el. Ez nem igy van, csak te ragaszkodsz hozza ennyire.

A nyaralasig probaljatok ki egy estet, ha ugyis ott a nagyi, menjetek el a ferjeddel egy este 11 orasi mozira. Meglepodsz majd, hogy a gyerek szo nelkul elalszik. A gyerekek nem hulyek. Tudjak, ha nem vagy ott akkor nem tudnak radmaszmi aludni, ott a nagyi aki biztonsagot nyujt neki, es ok ezt megertik am.

2016. máj. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkienk a valaszt. Mama azzal nyugtat h ez a ket ora nem a vilagvege, ha pattannak a hurok, mi azzal a lendulettel a kocsiba. Addig max videozunk a Lannyal telefonon mig meg nem erkezunk😂 sajnos a szoktatasra nincs ido, mert reggel indulunk. Mamaval a ferjem megbeszelte es inteztek :D en ma tudtam meg...

azt a kommentet is koszi amiben azt irtak, hogy varjunk meg. Igen igazad van, kicsit lejjebb kene ahhoz adnom a ragaszkodasom, szoktatni es utana talan nem ekkora traumaval futnek neki egy ilyen programnak :)

2016. máj. 21. 01:43
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz anya, menj el. Teljesen normális, h kettesben akartok lenni.
2016. máj. 21. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem vagy rossz anyja. A picúr pedig lehet h tök jól ellesz a mamával. Nálunk legalábbis így volt mikor egy fél napra elkellett mennünk ügyeket intézni. Rettegtem h hisztis lesz mamával, de még annyira se sírt mint nekem szokott...

Egy tündér volt végig :)

2016. máj. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
menj el nyugodtan :)
2016. máj. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!