Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor vittétek először a...

Mikor vittétek először a kicsit állatkertbe? A kisfiam most nyáron lesz másfél éves, nem tudom érdemes-e elvinni, vagy csak jövőre. Mármint hogy érdekelni fogja-e már valamennyire a látvány, vagy fel se fogja.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 14:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem másfél évesen már élvezni fogja,hogyha amugy érdeklődik az állatok iránt ( könyvek,mesék,cica,kutya) . Az unokatesóim ikrek és sikitva rohannak macskát simogatni,kb 2 év körüliek voltak mikor elvittemn őket állatkertbe. Nagyon tetszett nekik,extázisba estek pl a vizilotol:-D
2010. ápr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi voltunk amikor 10 hós volt vadasparkba, már akkor is nagyon tetszett neki. Nemrég voltunk állatkertbe, az is nagyon tetszett neki. Elbűvölték a nagy állatok, főleg, amiket már ismer könyvekből (maci, zsiráf, elefánt, stb. Főleg az ilyen nagyok tetszettek neki.) Szerintem menjetek.
2010. ápr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem is akkro lesz másfél éves a kislányom, én elviszem majd szerintem. csak arra ügyeljetek, hogy ne akarjatok feltátlen minden állatot megnézni, hanem csak az olyan érdekesebbeket, amiket már ismer, mondjuk teve, oroszlán, medve, elefánt, zsiráf, majom, satöbbi. saz enyém imádja az állatokat, biztosan érdekelni fogják.
2010. ápr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi tavaly májusban voltunk először. A kislányom akkor volt 9 hónapos. Nagyon tetszett neki az egész, sőt, volt, hogy kiabált, mikor el akartunk indulni 1-1 számára érdekesebb állattól, hogy még ne.... Egy másfél éves gyerek csak úgy issza magába az információt, a különféle izgalmas, érdekes állatok meg szinte mindegyiket nagyon érdeklik...
2010. ápr. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hú értem. Én azért nem voltam biztos ebben, mert hogy az állatok olyan messze lennének tőle, (már amelyik ugye) és így is érdekelni fogja-e. Meg nem nagyon érdeklődik a mesekönyvek után. Hogyan taníthatnám meg neki máshogy az állatokat? És ott majd tudni fogja, hogy például amit a könyvben látott zsiráfot, az ez a nagy? És nem olyan pici mint rajzolva.
2010. ápr. 13. 15:01
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze,fel fogja ismerni. okosabbak mint mi néha hisszük,szerintem.
2010. ápr. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

:) az én fiam 2 volt most húsvétkor.Elvittük állatkertezni, háááát...még nem igazán értékelte.

A legjobban a kerítések, rácsok, vízesések és út padkák érdekelték :))

A legtöbb ketrecben ugye azért nagyon nézni kell hogy lássuk mi is van benne, na ő neki ez nem volt még izgi. A medve érdekelte csak, meg a majmok mert azok nagyok voltak, közel jöttek és állandóan mozogtak:)

Már keztdem kétségbeesni mikor nem nagyon rajongott a dologért, amikor egy mellettünk álló szintén 2 éves kislány ugyanúgy azt kezdte el mutogatni a papájának hogy hogyan folyik a víz a mosómedvék ketrecében:)))

Hát nem egyformák a gyerekek:) Mondjuk az én fiam csak nemrég kezdett beszélni, lehet hogy ezért se volt igazán tiszta neki hogy az a MACI az olyan maci mint az otthoni neki:)

2010. ápr. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi. Akkor nyáron elvisszük:))
2010. ápr. 13. 15:06
 9/16 A kérdező kommentje:

Na igen:) Ez is megfordult a fejemben. Hogy mi van, ha ott szépen elfutkos, meg a kavicsokat szedegeti fel ahogy általában, de az állatok nem fogják érdekelni.

De majd meglátjuk:)

2010. ápr. 13. 15:10
 10/16 anonim ***** válasza:
Persze, érdekelni fogja. De azért nem úgy, mint egy nagyobb, 4-5 éves, mindenre nyitott, és minden ketrec előtt ámulva csodálkozó, az egész állatkertet beszaladgáló gyerkőcöt. Én ugyanis ezt vártam az állatkerti élménytől, de csalódnom kellett. Körülbelül 4-5 fajta állat érdekelte a 2 éves fiamat, a többit le sem tojta, érdekesebb volt a traktor, ami a trágyát szállította, meg az, hogy hogyan lehet felmászni a kerítésre...
2010. ápr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!