Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy és mikor fog leszokni...

Hogy és mikor fog leszokni így a cicizésről? Ha este hagyom ordítani, akkor le fog szokni az éjszakai kelésekről? Mennyi idő? Egyáltalán le tudom szoktatni? Ha.

Figyelt kérdés
este rajtam alszik el,11 körül felébred,és nem alszik vissza,csak mellettünk,néha rajtam,majd még 2-3 x felkel az éjszaka folyamán, csak rajtam hajlandó vissza aludni. Ha nem engedem,akkor üvölt.
2010. ápr. 20. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ó...de még mennyire,hogy le fog szokni.az én fiam másfél éves koráig csinálta ezt.én buta hagytam magam olyan sokáig.a védőnő azt mondta:kibirsz 3 napot,nem?3 napig ordít aztán réjön,hogy anya nem ugrál nekem éjszakánkénk.sok sikert.
2010. ápr. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Aha,csak hogy mi egy szobában vagyunk,amíg be nem tölti az 1. évet. A nővére(3 éves) is velünk van.Vele nem volt ilyen.

Azért köszönöm!

És ha vissza néznél: 3 napig meddig ordított? -gondolom órákig.

2010. ápr. 20. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!