Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam 5. Szülinapja lesz...

Kisfiam 5. Szülinapja lesz jövő héten. Sok kisebb ajándék vagy egy nagy az ideális?

Figyelt kérdés
Férjemmel SW Halálcsillagot vennénk neki 100ezer ft értékben de a nagyszülők is fizetnének bele, vagy inkább külön kisebb ajándékokat adjunk?
2016. szept. 2. 09:18
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező, pont erről beszélek. Elkényeztetett gyerek a tied és így neveled. Előre sajnálom, hogy nem lesznek barátai. De, ha nem becsüli meg az ajándékokat, akkor ne gyere sírni. 5 évesnek annyit kidobni, ami más embernek a havi fizetése... Gratulálok, te vagy a világ legjobb anyukája.
2016. szept. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
34%

11.es ne irigykedj mert sárga leszel :D


ha megteheti akkor tegye h ennyit költ rá

és tényleg nevelés kérdése ...

ha drága ajándékot kap de teszem azt csak évi 3x akkor (karácsony húsvét szülinap) miért lenne elkényeztetve?

2016. szept. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
48%
Igen, nevelés kérdése. Ezt jól mondod. Nem vagyok irigy. Én szegény családban nőttem fel, de én tudom értékelni, amim van. Egy gazdag családos gyerek pedig kifogja használni, hogy ilyen értékbe kap. De, igen. Biztos én vagyok az irigy.
2016. szept. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

Szülinap és karácsony, húsvétra és a többire édesség van esetleg valami könyv.


Már írtam, hogy nevelve van nem csak úgy kezébe dobva a tablet és lego és egy hónap múlva megnézek mi van vele.


Ha szeretne valamit és nincs semmi alkalom pl szülinap akkor segít a házimunkában vagy a kertben.

2016. szept. 2. 11:30
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Ezt biztos nem venném meg. Egyrészt 5 évesnek nem való, másrészt horribilis az ára. Ennyit nincs értelem egy 5 éves gyerek ajandekara költeni akkor sem, ha milliárdos valaki. A gyerek nem tanulja meg értékelni a tárgyait.


Amúgy az én gyerekem 12 évesen is annak örül, ha sokmindent kap. Nálunk ez úgy szokott lenni, hogy a teljes család össze adja azt a pénzt, amit épp az alkalomra szán, ebből veszunk egy nagyobb dolgot, amire épp vágyik és sok kicsit.

2016. szept. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
30%

"Ha szeretne valamit és nincs semmi alkalom pl szülinap akkor segít a házimunkában vagy a kertben."


Az 5 éves gyerekről beszélsz?

2016. szept. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
39%

Az oké, hogy szülinap és karácsony, de könyörgöm tudod mennyi pénzt dobsz ki ezért? Á. Nem is írok többet.


Üdv, egy irigy

2016. szept. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
72%

kedves GyakoriV


én meg gazdagban ... ha akartam volna csak kérnem kellet volna bármit megadtak volna nekem

de ettől függetlenül nem kértem

minden ami van magamnak szereztem meg

erre neveltek ezt "verték" belém

szóval igen tényleg nevelés kérdése !!!

2016. szept. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
25%

Igen, de olvasd mit írt feljebb. Házimunkára fogja, meg tablet egy 5 évesnek. Borzasztó, de támadjatok csak engem. Na tényleg mentem innen.


Üdv, az irigy

2016. szept. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
61%
Tudod mit? Vedd meg, plusz melle 5-6 aprosagot. Ha lud, legyen kover!
2016. szept. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!