Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti egyformán vesztek a gyereke...

Ti egyformán vesztek a gyerekeknek Mikuláscsomagot?

Figyelt kérdés
Az én és a férjem tesója által van 4 gyerek. Egy 18 és egy 8 éves lány, 5 éves fiú, és egy 1,5 éves kislány. Nekünk 3 éves fiúnk van. A 18, 7 és 5 éveseknek ugyanazt vettem a csomagba, ugyanazokat a csokikat, édességeket, karácsonyi zoknit a saját méretükben, tehát mindent ugyanazt, ugyanannyit. A 1,5 éves kislánynak olyan dolgokat vásároltam, amiket megehet, ezt kapja egy csomagban (tejszelet, túrórudi, gyümölcspép, babakeksz, joghurt). A mi fiunknak ellenben több mindent vettem, nem ugyanzokat a dolgokat. Ez így szerintetek gáz? Mindenkinek ugyanazt kellene kapnia? Ne tegyünk különbséget? Baj ha a sajátunknak több mindent és több összegért vásároltunk?

2016. nov. 22. 11:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
ha a 18 éves kinőtt a csokiból, akkor bizony a mikulásozásból is :o
2016. nov. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

19 éves lányom van és ugyan olyan örömmel bontogatja a csomagot mint kiskorában :)

Mondjuk Mikuláskor Miku csomag és mellé egy 1500-3000 ft ig parfümöt, köröm lakkokat veszek mellé.

Idén tűfillc lesz olyan Stabilo rengeteg színben, imádja őket.

Amúgy nagyon tudnak örülni az ilyesminek nagy gyerekek, nagyszülők kérdezték csoki helyett mit adjanak? Hát a csokit választotta :D

2016. nov. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
30 évesen is csokit vàlasztanék ha megkérdeznék, hogy mit kérek mikulásra. :D Apósom 60 éves, hidd el a csokika mindig jöhet :D
2016. nov. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Az én testvéreméknél 3 fiú van (12, 10, 4 évesek).

A férjem öccsénél 1 fiú (6,5), 2 lány (4, 2 évesek).

Nekünk egy 7 éves fiúnk és egy Mikuláskor 4 hónapos lányunk van.

A 6 rokon gyereknek ugyanazt tettem a csomagba, plusz a fiamnak is kb. 80 %-a az (kinder schoco bons, és M&Ms mogyorós drazsé van neki pluszban). A lányom nyilván nem kap csokit, bár egy pici Mikulás lesz neki benne jelképesen.

2016. nov. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!