Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1 év után újra láthatom a...

1 év után újra láthatom a kisfiam. Mit tudok vele csinálni, hogy jóll érezze magát?

Figyelt kérdés

3 éves kisfiu. Egy éve nem látott, mert az édesanya egyszerüen eltiltotta töllem. A biróság a javamra döntött. Most láthatom elsöre de kissé tanácstalan vagyok, hogy mit is csinálhatnék vele.

Ötletek?



2016. dec. 1. 20:29
1 2
 1/12 anonim válasza:
95%
Mondjuk vidd el allatkertbe. A kisgyerekek szeretik az allatokat, biztos orulne neki.
2016. dec. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha jo az ido akkor amit elso ir. Vagy jatszohaz, vagy ilyesmi. Vidampark fèle, állatsimogatò stn
2016. dec. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Volt valami összeszoktatás azért? Csak, h nehogy megijedjen. AZért egy év egy ilyen kicsinek még sokat jelent.


Ha ezen a téren minden oké, akkor nem szóltam. Játszóházat mondanám, az Állatkertben ilyenkor nem olyan nagy élmény sétálni.

2016. dec. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha most fogod látni tényleg először, akkor úgy leginkább sehova ne vidd egyedül. Ugyanis te neki ismertelen vagy. És megijedhet, hogy egy idegen csak úgy elviszi. Nem tudom, hol lesz a találkozó, ès ki viszi oda, vagy te mész-e érte, de először szerinem ott játsz vele helyben. Hagyj neki időt, hogy megismerjen. Vagy menjen veletek az anyja is (tudom, ez nem egy leányálom). Az a fontos, hogy a gyerek érdekét tartsd szem előtt (ha már az anyja nem tette, és eltiltott-róla is megvan a véleményem). Csak a gyerek tempójában ismerkedjetek, még ha ez neked "fájni" is fog.
2016. dec. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%

Vegyél neki játékot, édességet. Ez pozitív egy gyerek szemében.

A gyerek anyja pedig undorító. Sajnos a magyar nők többségéről ez a véleményem.

2016. dec. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Utolso valaszolo, te milyen no vagy? Roman? Sved?


Szerintem se vidd sehova. Egy szamara biztonsagot nyujto helyen talalkozz vele.

2016. dec. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

3 évesen a kisfiam az 1 hónapja nem látott rokonnal sem ment volna ki még a szobából sem egyedül.

Értem, hogy a szemedben most a gyerek anyja a rossz, de ezt első körben akkor is úgy kellene megoldani, hogy ő is ott van veletek, hiszen a gyereknek ő jelenti a biztonságot.

Amúgy meg vigyél neki vonatot, kisautót, az ekkorák nagyon szeretik. Na meg a télifagytit is. Milyen menő már ilyen cidriben fagyizni!

2016. dec. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igaza van a többieknek, most még sehova sem kéne vinned, csak találkozni vele, úgy, hogy ott van anyuka vagy a nagymama. Sajnálom, hogy igy alakult.
2016. dec. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ezzel nekem semmi gondom nem lenne ha az edesanya is velunk lenne, de ez lehetetlen. Ugyanis az edesanya nem birja ki, hogy ne kotekedjen. A lakasaba me semmi penzert nem menek be. Egyszer mar probalt provokalni, hogy rendort hivhason a nyakamra, de szerencsere a jozan itelokepesegemnek nem csinaltam semmit. A dolog ott all, hogy koszono viszonyban sem vagyunk. Akar hogy nezem muszaj elvinem ha szeretnek kicsit a fiamal lenni.
2016. dec. 2. 13:38
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne a lakásban, de akkor is az édesanya jelenlétében legyetek az első 1-2 alkalommal együtt. Idegen vagy a pici számára, kell neki a biztonságot adó anya.

Arról nem is beszélve, hogy ahogy hozzáállsz anyukához, nyilván ő is hasonlóan gondolkodik, tehát nem hinném, hogy otthon sok jót hallott rólad a gyerek :o

Így max azt tudnám elképzelni, hogy hármasben elmentegy egy játszóházba vagy vmi mikulásünneppségre pl (vagy te ott várod őket), és ott anya megteheti már, hogy szól a kicsinek, hogy 15-20 percig neked fogadjon szót, mert neki mittudomén pl el kell szaladnia boltba... és akkor lehettek kettesben kicsit, de mégsem... persze ehhez együttműködni is tudni kell egymással.

2016. dec. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!