Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1 év után újra láthatom a...

1 év után újra láthatom a kisfiam. Mit tudok vele csinálni, hogy jóll érezze magát?

Figyelt kérdés

3 éves kisfiu. Egy éve nem látott, mert az édesanya egyszerüen eltiltotta töllem. A biróság a javamra döntött. Most láthatom elsöre de kissé tanácstalan vagyok, hogy mit is csinálhatnék vele.

Ötletek?



2016. dec. 1. 20:29
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Mostanra mar nem allok sehogy sem az edesanyjahoz. Probaltam mindig jo lenni de ot jobban erdekelte, hogy nekem fajdalmat okozon. Engem mar csak a kisfiam erdekel h neki jo legyen. De ahogy az anyjat ismerem hiaba kernem meg, h velunk maradjon az elso par alkalomkor.
2016. dec. 2. 13:48
 12/12 anonim ***** válasza:

A gyerekek nagyon a szeretteik hangulatára tudnak hangolódni. Ha az anyukája ideges a találkozó miatt és te is, akkor a gyerek is feszült és nyűgös lesz. Ha egy éve nem látott, készülj fel lekileg, hogy nagyon nehéz találkozó lesz, ha az anyukája nem készíti elő megfelelően a találkozót, hogy "most jön apa, aki szeret téged és egy jót fogtok játszani és huncutkodni"...


A láthatást igen, de a feleség "hozzáállását" sajnos nem lehet bírósággal kikényszeríteni. Nehéz dolgod lesz. Esetleg a gyámügy segítségét lehet kérni, hogy a gyámhivatalban találkozhass a fiaddal, ha az anya lakása nem lesz megfelelő. De majd meglátod...

2016. dec. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!