Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerekem kinőtte a kismotort,...

Gyerekem kinőtte a kismotort, gondolkodom futóbiciklin. De valaki elmagyarázná miért is tanítaná egyensúlyozásra, ha úgy is lent van a lába a földön? Nem értem.

Figyelt kérdés

Leginkább egy új, nagyobb motor felé hajlok, nagyban megkönnyíti a bölcsibe járást.

Viszont sokan azt állítják, ilyen nagyobb korú gyermeknek(lassan 3 éves) már jobb lenne a futóbicikli, egyensúlyozni, biciklire "készíteni" .(van pótkerekes biciklije, tud ugyan vele menni, de csak lassan és nem kapott még rá az "ízére" a motort kéri mindig, szóval ha itt az ideje a pótketekessel is tanulhat egyensúlyozni, tekintve hogy a pótkerekek nincsenek teljesen a földön és fentebb is állítható. A jelenlegi már nagyon alacson neki.


Arra nincs keret, hogy ezt is azt is vegyek, és óriási az árkülönbség futóbicikli és kismotor között...


2016. dec. 11. 21:12
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

végre végre köszi!

akkor van értelme!

azt fog kapni :)

2016. dec. 11. 22:27
 12/21 anonim ***** válasza:

Nézelődj használt portálokon, én 5000-ért vettem taulóbicikli márkájút, kifogástalan állapotban.


Páros és váltott lábbal is tudják hajtani, ugyanúgy, mint a motort, csak egyensúlyozni is kell rajta.

2016. dec. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Kismotor után mindkét gyerekem futóbringázott, aztán 3.5 évesen úgy tanultak meg pótkerék nélkül biciklizni, hogy levettem a pótkerekeket, meglöktem óket, és már mentek is egyedül.

A futóbringán megtanultak egyensúlyozni, feltették a lábukat és úgy gurultak.

2016. dec. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon jo tapasztalataink vannak a futobiciklirol. Azert tanul meg vele egyensulyozni mert menet kozben megtanulja hogy mikor merre kell forditani a kormanyt hogy ne boruljon el, es teljesen osztonosen es magatol. Nalunk par nap utan mindenfele segitseg nelkul tudott vele gyorsan kozlekedni, jo nagy lenduletet vett, feltartotta a labait aztan gurult :)


A biciklire valo atules kabe negyed ora probalkozas utan ment, minden segitseg nelkul, tamasztokerek nelkul.


Szerintem nagyon jo dolog a futobicikli, en kifejezetten ajanlom.

2016. dec. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"kb annyikülönbséget látok benne, hogy míg a kismoort páros lábbal kell hajtani, addig a futót felváltott lábbal. ezért vegyek sacc 10 ezerrel többért futót...?"


enyém a motort is váltott lábbal hajtotta.

és a motorral is megesik, hogy felhúzott lábakkal gurul a gyerek...


enyém imádta a futóbiciklit, sajnos kinőtte... és sajnos NEM megy könnyen a biciklizés. hiába volna meg az egyensúly, a tekerés, elindulás gond marad. tehát futóbicikli ide vagy oda, bizony pótkerékkel nyomultunk az ősszel.

2016. dec. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
a kismotorral nem kell egyensulyozni, a futobiciklivel meg igen...
2016. dec. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
A fiam imádta. És igen, felpörgette magát, aztán felemelt lábbal száguldozott. Neki fém volt, volt rajta fék is (első és hátsó is), olyat vettem, hogy ne csak 1 gyereket szolgáljon ki. 20 perc alatt tanult meg pótkerék nélkül bicajozni futóbringa után.
2016. dec. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek, fuóbicaj lesz :)


keresek valami lábtartósat

2016. dec. 12. 10:26
 19/21 anonim ***** válasza:
Szia. Mindkét gyerekem 2 évesen kapott futóbicajt, imádják. Mi a tanulobicikli.hu-ról rendeltük. 3.5 éves fiam még mindig azt használja, 4. szülinapjára kap bicajt.
2016. dec. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ne vegyél futóbiciklit!

Szereld le a pedált és a pótkereket a meglévőről, és állítsd be az ülésmagasságot úgy, hogy leérjen a lába a földre.

Nem fog egyensúlyozni, amíg nem tud, de idővel ráérez majd, hogy tud egyre hosszabb szakaszokon gurulni. Adj rá bukósisakot!!! Már csak azért is, hogy mire igazi biciklivel megy, ezen már ne kelljen vitázni.

2016. dec. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!