Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Masfel eves gyerekem miert...

Masfel eves gyerekem miert hisztizhet vajon minden delutani altataskor?

Figyelt kérdés

Szep napirend van, ezer eve nem volt problema az altatasokkal. Az utobbi napokban minden delutani alvasat megelozi egy fel-egy oras orjonges.

Ez siman dackorszak es legyek kitarto vagy pedig kesobb kene letennem?

Par honapja allt at az egy alvasra, fel12-12 korul szoktam letenni. Lehet hogy kesobbre kene tolni? Ez okozhatna ilyen ellenkezest?

Mit javasoltok?


2016. dec. 26. 11:51
 1/6 anonim válasza:
33%
Az én gyerekem mikor kicsi volt az oviba sose szeretett aludni (3 éves volt)amíg kijárta az ovit sose szeretett aludni. Ezt ki lehet nőni. Tedd mondjuk egy órával később le aludni , ha ez nem megy feküdj le mellé mintha te is aludnál és mikor elalszik menj szépen ki ☺.Nekem beválik most 1 éves 2 hónapos kisfiam se akar nagyon aludni ezért mindig ezt csinálom vele ☺.Remélem tudtam segíteni.
2016. dec. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Valószínüleg nem felel meg neki az eddigi napirend. Vagy nem álmos, vagy túl van pörögve, lehet éhes, vagy éppen közvetlen evés után nem esik jól neki az alvás, vagy nincs eleget szabadban, stb.
2016. dec. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szeparációs szorongás, nem akar egyedül maradni. Mindenesetre fél-egyórás őrjöngés semmiképpen sem éri meg se neki, se neked.
2016. dec. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet, hogy nem igényli a korábbi alvást, hanem a későbbit.

Próbáld meg, hogy később teszed le aludni.

2016. dec. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek. Amugy ugy orjongott hogy en vegig ott voltam vele, probaltam alvast is tettetni, simogatni is (de ugy ki volt akadva hogy lokte el a kezem). Eshat en almosnak latom... de ez volt a ket alvasbol egyre allaskor is, almos volt de nem tudott/akart elaludni. Igaz akkor nem hisztizett csak nem aludt es kesz.
2016. dec. 26. 13:19
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én gyerekemnek is volt egy ilyen időszaka, azóta 1 órakor fektetem le. Úgy is hisztizett jó pár hétig de én nem engedtem a délutáni alvásból. Elfogadta végül, 2-3 órát alszik.
2016. dec. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!